Arhiva 06.07.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:06.

CHEERLEADERSICE LIVI ZLATNE NA 21. EUROPSKOM PRVENSTVU U CHEERLEADINGU U MINIS OPEN GROUP STUNT KATEGORIJI

27. i 28. lipnja u Zadru je održano  21. Europsko prvenstvo u cheerleadingu (ECC). Natjecanje je održano u areni Krešimir Ćosić na Višnjiku. Sudjelovalo je preko 1500 cheerleadersica i cherleadera iz mnogih europskih zemalja koji su pobjedili na nacionalnim natjecanjima te se na taj način plasirali na završno natjecanje European Cheerleading Championship. Prvoplasirani timovi na Državnom prvenstvu Hrvatske -  Cheerleadersice Livi iz Čakovca, Piramide iz Vinkovaca te Tornadele iz Zadra zastupali su Hrvatsku na ECC i postigli zapažen uspjeh. Cheerleadersice Livi osvojile su 1. mjesto u Minis group stunt open u najmlađoj kategoriji prvenstva. Veliki uspjeh u  brojnoj seniorskoj konkurenciji je osvajanje  3. mjesta  u senior group stunt Wizards. Najbolje plasirana grupa je seniorski sastav na odličnom 4. mjestu u senior coed cheer, 6. mjesto su osvojile junior allgirls cheer i  7. mjesto  minis cheer. Ovim rezultatima Livice su još jednom pokazale da su u samom vrhu Europskog cheerleadinga. Sjajnim rezultatima sa Europskog prvenstva Cheerleadersice Livi plasirale su se na Svjetsko cheerleading prvenstvo koje će se održati od 20. do 22. studenog u Berlinu.