Gradovi i općine 25.07.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:48.

U Mihovljanu održan malonogometni noćni turnir «Tikva open»

CB Metaxa u seniorskoj te NK Sloboda iz Mihovljana u pionirskoj kategoriji pobjednici su ovogodišnjeg tradicionalnog 13. po redu malonogometnog noćnog turnira «Tikva open» odigranog na travi iza stare škole u organizaciji NK Slobode iz Mihovljana. Na turniru se takmičilo šest seniorskih i šest pionirskih. U utakmici pionira za 3. mjesto sastale su se dvije ekipe Omladinca iz Novog sela Rok u kojem se je nakon neriješenog prišlo izvođenju šesteraca a pobjednik je postala ekipa 1. U finalu pionira NK Sloboda iz Mihovljana je pobijedila NK Slogu iz Čakovca 3:1. U ovoj kategoriji za najboljeg igrača turnira proglašen je Dorijan Balog. Kod seniora u finalu CB Metaxa je pobijedila klesarstvo Bratković 6:2 i osvojila turnir. Najbolje ekipe u obije kategorije bile su nagrađene prigodnim nagradama organizatora dok je sama organizacija bila vrlo dobra.