Atletika i gimnastika 10.12.2016. 10:50.

Gimnastika

Juniori Gimnastičkog kluba Marijan Zadravec - Macan nastupili na turniru u Novom Sadu

Mladi gimnastičari, juniori Gimnastičkog kluba Marijan ZadravecMacan nastupili su ovih dana na jakom međunarodnom turniru „Memorijal Laza Krstić i Marica Đelatović“ u Novom Sadu. Bio je to jaki i kvalitetni turnir za natjecatelje do 18 godina, nastupilo je oko 250 gimnastičara i gimnastičarki iz 16 zemalja. Za čakovečki klub pod vodstvom trenera Tijane Tkalčec i Damira Fotaka nastupili su juniori Marko Sambolec, Luka Sedmak i Antonio Vuk i juniorka Sabina Hegeduš. Svi juniori na svom prvom ovako jakom natjecanju ostvarili su plasman u finale, najuspješniji je bio Marko Sambolec koji je na konju s hvataljkama osvojio 2. mjesto, Antonio Vuk je na parteru bio 3. a na preskoku 4. dok je Luka Sedmak u finalu preskoka i partera bio 7. Sabina Hegeduš zbog pada s grede ostala je bez finala, u kvalifikacijama je osvojila 12. mjesto.