Sport 09.03.2018. 09:08. Zadnja izmjena: 09.03.2018. 09:09.

VIROVITICA OPEN

Karatisti Globusa ponovo osvojili Virovitica Open

U subotu 3. ožujka u Virovitici je održan 16. međunarodni karate turnir Virovitica Open. Na izuzetno jakom turniru nastupilo je 587 natjecatelja iz 65 klubova i 7 država (Mađarska, Rumunjska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Slovenija, Srbija, Hrvatska).
Karatisti Globusa iz Čakovca osvojili su 13 zlatnih, 7 srebrnih i 5 brončanih medalja.
Time su osvojili prvo mjesto u ukupnom poretku klubova kao i novčanu nagradu od 5000 kuna za najbolji klub. Drugo mjesto osvojila je Regeneracija iz BiH a treće mjesto klub domaćin (KK Virovitica).
Bilo je ovo petu godinu zaredom kako su karatisti Globusa osvojili prvu nagradu u Virovitici te još jednom potvrdili visoku kvalitetu i odličan rad na treninzima.