Košarka 06.02.2019. 11:20. Zadnja izmjena: 06.02.2019. 11:22.

11. kolo

2. LIGA KOŠARKAŠA SJEVER: Kiks Međimurja u Bjelovaru

• Bjelovar – Međimurje 69:62

Međimurje: M. Kranjčec 9, Bartolić, Jančec, Drk 10, Kuzmić 7, Rusak 2, Ostoja 9, Pintarić, S. Kranjčec 15, Horvat 10, Kljaić.

Nakon što su prošlog vikenda odigrali odličnu utakmicu protiv vodećeg Podravca i nanijeli mu prvi poraz u prvenstvu, samo kolo poslije, košarkaši Međimurja neugodno su iznenadili svoje navijače, upisavši poraz kod Bjelovara. Međimurje je dobro otvorilo utakmicu i dobilo prvu četvrtinu s četiri poena prednosti.

Uslijedila je druga četvrtina u kojoj je Bjelovar potpuno razbio Međimurje. U tom smo periodu vidjeli potpunu dekoncentraciju košarkaša Međimurja u posljednjih 30 sekundi prvog poluvremena kada im Bjelovar ubacuje 7 poena. Taj su period domaćini dobili s nestvarnih 24:9 za plus 11. Međimurje je u drugom poluvremenu uspjelo stići razliku Bjelovara, pa čak i povesti, međutim Bjelovar je do kraja utakmice iskoristio loš dan igrača Međimurja i upisao zasluženu pobjedu.

Poredak: Podravac 21, Koprivnica 20, Međimurje 19, Grafičar 18, Ivančica i Bjelovar 15, Labrada, Radnik, Virovitica i Vindija 14.