Košarka 13.06.2016. 12:10. Zadnja izmjena: 13.06.2016. 12:11.

Street Basket Tour

“3+1 GRATIS“ najbolji na košarkaškom turniru u Čakovcu

Tradicionalni Street Basket Tour održan je u Čakovcu koji je jedan od 15 Hrvatskih gradova u kojem se održao kvalifikacijski turnir za odlazak na Masters u Rijeci koji je na rasporedu 30. srpnja.

Turnir u Čakovcu osvojili su domaći dečki iz ekipe “3+1 GRATIS“ koje je igrala u sljedećem sastavu: Danijel Krajačić, Mario Novak-Marek, Manuel Novak i Patrik Jambrović.

Oni su u polufinalu bili bolji od Grafičara iz Ludbrega s 21:11. Drugo polufinale igrali su domaći sastavi, 2 OLD FOR THIS (Davor Ostoja, Vedran Vurušić, Nikola Novak, Aleksandar Golubić) i Jack Rabbits (Adi Radinović, Goran Jelinić, Nikola Capek). Uvjerljivo je slavila momčad 2 OLD FOR THIS s 21:8.

3+1 GRATIS je slavio u finalu protiv 2 OLD FOR THIS s 21:15 i tako se plasirao na Masters u Rijeci u kojem će pokušati doći do naslova prvaka Hrvatske koji bi im donio plasman na FIBA World Europe Tour Masters u Mađarskom Debrecenu 7. i 8. rujna.

Natjecanje u tricama osvojio je Aleksandar Golubić iz ekipe 2 OLD FOR THIS.