Košarka 15.12.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:51.

C-1 SJEVER: Odigrano 7. i 8. Kolo

Sedmo kolo C-1 lige donijelo je dva lokalna derbija. Donji Kraljevec bio je bolji od Preloga dopustivši gostima samo 44 postignuta poena nakon što su poslije prve četvrtine zaostajali rezultatom 7:16. Kotoriba je na svom terenu dočekala vodeći Dubravčan, a slavili su gosti koji su i dalje jedina neporažena momčad lige. Nedelišće je nakon tri uzastopna poraza upisalo uvjerljivu pobjedu protiv Rudara.

Osmo kolo nije odigrano kompletno jer se odgodio susret Donjeg Kraljevca i Nedelišća koji će se odigrati 10. siječnja 2015. Od preostalih susreta izdvajamo pobjedu vodećeg Dubravčana u Prelogu te iznenađujuće teško izborenu pobjedu prvaka, Međimurje Globetke na domaćem terenu protiv Kotoribe koja je nakon prve četvrtine imala plus 14, na poluvremenu plus 13, ali do kraja nisu izdržali i domaćini su slavili 78:74. Rudar je u derbiju začelja poražen od Vinice kojoj je ovo prva pobjeda u ovoj sezoni.