Košarka 14.08.2018. 11:44. Zadnja izmjena: 14.08.2018. 11:44.

Košarkaški klub Kotoriba

Memorijalni Streetball turnir Bojan Zvošec: Gurni muški 4 obranili naslov

Tradiciju koju Košarkaški klub Kotoriba ima u organizaciji Streetball turnira nastavio se i ove godine organizacijom 22. Streetball turnira po redu koji posljednjih osam godina nosi naziv “Memorijalni Streetball turnir Bojan Zvošec“. Turnir se održao u subotu 11. kolovoza u Sportskom parku u Kotoribi na vanjskim terenima. Sama organizacija turnira bila je još jednom besprijekorna uz odličnu ponudu hrane i pića. Na turniru je sudjelovalo čak 12 ekipa, a u finale su se plasirale ekipe Gurni muški 4 iz Donjeg Kraljevca i Brljak & Giani. Bolja je bila iskusna ekipa Gurni muški 4 koja je po treći put u nizu osvojila turnir, a igrali su u sastavu: Mihael Ružić, David Ivanović, Jakov Ivanović i Tomislav Švenda. Za sastav Brljak & Giani igrali su Petar Fuš i Adrian Zvošec (Kotoriba), Domagoj Kuzmić (Donja Dubrava) i Jan Rošić-Novak (Mursko Središće). Treće mjesto osvojila je ekipa Nemaš to pravo iz Koprivnice. Pobjednik u šutiranju trica je Matija Međimurec iz Donjeg Kraljevca.

• 3+1 gratis “pokorili“ Lepoglavu - najbolja međimurska hakl ekipa “3+1 gratis“ iz Čakovca je u subotu 11. kolovoza branila naslov na Streetball turniru u Lepoglavi koji se odigravao u sklopu manifestacije “Jailhouse festival 2018“. Branila i uspješno obranila te su tako i ove godine odnijeli titulu najboljih. Igrali su u sastavu Patrik Jambrović, Mario Novak-Marek, Lino Pustić i Marko Martinčević.