Nogomet 24.11.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:50.

1. HNL Ž-9. KOLO

KATARINA ZRINSKI - RIJEKA 3:2 /1:1/

MIHOVLJAN – Igralište Mihovljana. Gledatelja: 100. Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica). Strijelci: 1:0 Antolin (12),1:1 Jurić (32), 2:1 Đula (62), 2:2 Čop (76), 3:2 Antolin (87).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Mikulaj (75. Kovačić), Ciglar (60. Miri), Vugrinec, Perčić, Đula, Zadravec, Antolin, Sirotković, Horvat, Brežni. Trener: Neven Kreslin.

Domaće su pobjedom završile prvi dio prvenstva. Pobjedom koja je apsolutno zaslužena, šteta da prema viđenome nije izražena uvjerljivijim rezultatom Dva su puta Čakovčanke vodile, dva su puta Riječanke poravnale ishod, 3 minute prije kraja najbolja pojedinka susreta Damjana  Anderlin efektnim  je pogotkom postigla 3.špogodak za domaće. Koje su se iza toga opravdan o veselile važnim bodovima i pobjedi.

Vrijedan bod protiv Agrama

AGRAM 2

TRNAVA 2

Žerjavinec Igralište Agram. Gledatelja 50. Sudac: Makar.

Strijelci: 1:0 Mihić (26), 1:1 Cicijel (37), 1:2 Klarić (80,11m), 2:2 Mihić (82).

Trnava: Domjan, Klarić, Herman, Markan, M. Horvat, Cicijelj (od 81. I. Horvat) Videc, Zelić, Radmanović, Trstenjak, Franić. Trener: Nikola Markan.

U poslijednjoj utakmici jeseni nogometašice Trnave na teškom gostovanju protiv Agrama osvojile su vrijedan bod mada mogu žaliti za pobjedom. Bile su bolje od početka utakmice i u tom dijelu su stvorile preko Cicijelj i Radmanović dvije odlične prilike koje ne realiziraju. Kazna stiže u 26. minuti kada nakon ubaćaja domaća ekipa je povela 1:0. U 37. minuti prekrasnim pogotkom Cicijelj Trnava poravnava rezultat na 1:1 da bi u 80. minuti Cicijelj izbila sama pred domaćom vratarkom koja ju u grubom startu ruši i dobica crveni karton dok gostujuća nogometašica biva odvezena kolima hitne pomoći u bolnicu. U 82. minuti nakon pogreške obrane Trnave domaće nogometašice postižu pogodak za konačnih 2:2.