Nogomet 17.11.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:50.

1. HNLŽ- 8. KOLO

OSIJEK  -KATARINA ZRINSKJI 13:0

OSIJEK – Pomoćno Igralište NK Osijeka. Sudac. Knez (Osijek)., Strijelci: Andertić 5, Jašćak 3, Matešić, Leno, Nartko, Laban, Markuš po 1.

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Mikulaj, Ciglar (59. Miri), Vugrinec (70. Bakač), Perčić, Đula, Zadravec, Sirotković, Horvat, Antolin, Brežni. Trener: Neven Kreslin.

Očekivani i uvjerljivi poraz Čakovčanki, igračice višestrukih državnih prvakinja bile su prejaki protivnik i ne čudi dvocifreni poraz. Prilika za „popravni“ je utakmica posljednjeg jesenjeg prvenstvenog kola kada su Čakovčanke u Mihovljanu domaćini ekipi Rijeke JP.

Dinamo Maksimir porazio Trnavu

TRNAVA 1

DINAMO MAKSIMIR 3

Goričan Igralište Gaj. Gledatelja 100. Sudac: Martinčić.

Strijelci: 1:0 Požgaj (22), 1:1 Matijević (37), 1:2 Stanić (49), 1:3 Stanić (80).

Trnava: Domjan, Klarić, Markan, Horvat, Cicijelj, Videc, Zelić, Radmanović, Tranić, Trstenjak. Požgaj. Trener: Nikola Markan.

Zanimljiva utakmica puna preokreta završila zasluženom pobjedom gošći. Domaćin je poveo u 22. minuti pogotkom iz slobodnog udarca igračice Požgaj. Slijede još dvije prilike domaćih preko Cicijelj koje ne bivaju realizirane da bi gošće pogodile stativu a u 37. minuti poravnale pogotkom Matijević. U nastavku utakmice Stanić lijepim pogotkom dovodi Dinamo Maksimir u vodstvo da bi domaća igračica Radmanić pogodila stativu. U samoj završnici utakmice u 80. minuti Stanić postiže pogodak za konačnih 1:3.