Nogomet 20.03.2018. 13:02. Zadnja izmjena: 20.03.2018. 13:03.

Nogomet

1. liga nogometašica, 10. kolo: Samo bod naših

Viktorija - Katarina Zrinski 2:2

Slavonski Brod - gradski stadion. Gledatelja: oko 100. Sudac: Matasović (Đakovo). Strijelci: 0:1 Kušteljega (1), 1:1 Kurkutović (26), 1:2 Klarić (73), 2:2 Kurkutović (78).

Katarina Zrinski: Samardžija, Kušteljega, Brežni, Tkalec, Cicijelj, Đula, Vurušić, Bakač. Kelemen, Zadravec, Klarić. Trener Neven Kreslin

Čakovčanke su dobro startale u nastavak prvenstva, na gostovanju u Slavonskom Brodu osvojile su veliki bod, šteta da nisu sva tri. Rano, već u 1. minuti Kušteljega je postigla vodeći pogodak, domaće su sredinom poluvremena poravnale rezultat i na odmor se otišlo bez prednosti. U 73. minuti Klarić je vrlo dobro izvela slobodan udarac pa su Čakovčanke ponovo vodile. Šteta da nisu izdržale do kraja, težak i blatnjav teren bolje je odgovarao domaćima koje su u 78. minuti poravnale rezultat, koji pak se do kraja susreta nije mijenjao. (J. Freiler)

Trnava - Rijeka 1:2

Goričan - igralište Gaj. Gledatelja 50. Sudac: Ante Bundović (Bjelovar). Pomoćnici: Ćosić i Iveljić. Strijelci: 0:1 Bračević (3), 1:1 Videc (8, 11m), 1:2 Spajić (44).

Trnava: Šoltić, Ciglarić, Markan, Maljak (80. Bohnec), Videc, Korpar, Godinić, Gašparić (71. Sambolec), Nagy, Požgaj, Vrančić

Unatoč velikoj želji i volji domaćih nogometašica da na premijeri protiv Rijeke ostvare povoljan rezultat, teren su napustile pognutih glava. Već u 3. minuti Bračević dovodi gošće u vodstvo dok Videc iz najstrože kazne u 8. poravnava rezultat na 1:1. Domaće igračice bolje imale su prilike za preokret koje nisu iskoristile da bi kazna stigla u 44. minuti kada Spajić postiže pogodak na kraju vrijedan pobjede. (Z. Premuš)

Ostali rezultati: Pregrada - Osijek 0:8, Split - Marjan 9:1, Neretva - Agram 3:2.

• 11. kolo: Katarina Zrinski - Pregrada, Viktorija - Trnava