Nogomet 05.09.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

1/16 finala međimurskog nogometnog kupa

Ispali Graničar (K), Rudar, Mladost Komet, Archea Čakovec .....

MALI MIHALJEV EC – MEĐIMURJE 1:9

MALI MIHALJEVEC – Igralište Malog Mihaljevca. Gledatelja: 150. Sudac: Patrik Kolarić (Strahoninec). Strijelci: 0:1 Kokot (12), 0:2 Stojkov (14), 0:3 Kokot (32), 1:3 Šafarić (34), 1:4 Dodlek (41), 1:5 Stojkov (63), 1:6 Vuković (63), 1:7 Kamenić (78), 1Hranilović (84), 1:0 Novko (88).

MALI MIHALJEVEC:Horvat (od 74. Mikulaj), Puškar (od 69. Hamer), Čabadi, Šoltić, Trupković, Varga (od 66. Domunkoš), Šafarić, Mesarić, Kovačić, Vugrinec, Pintarić (od 75. Babić). Trener: Božidar Makšadi.

MEĐIMURJE: Posavec, Dodlek (od 70. Jambrović),Begović, Mesarić, Vuković (od 66. Kamenić), Rebernik, Kokot (od 66. Šimunić), Golik (od 70. Horvat), Novko, Hranilović, Stojkov (od 67. Pintarić). Trener: Mario Kovačević.

Očekivana i uvjerljiva pobjeda Čakovčana, igralo se je po teškom, terenu. Koji su u 1.poluvreemenu postigli 3,a  mogli bar još toliko pogodaka. Domaći u tom dijelu susreta angažirani i agresivni, smanjili su ishod u 34.minuti imali još 2 prilike za bolji rezultat. U 2.polkuvremenu igrala je samo gostujuća momčad, uz 6 pogodaka bilo je još 3-4 prilike za uvjerljiviji rezultat, jednom su pogodili stativu. Domaćima je u 23.poluvremenu ponestalo snage i koncentracije, izgubili su i potrebnu motivaciju pa su mladi Čakovčani rutinski utakmicu priveli kraju.

P. S. Od ostalih susreta spominjemo poraze članova Međužupanijske lige Graničara (Kotoriba), Mladost Kometa (Prelog), Rudara u susretu s Nedelišćem, Archea Čakovca koji su u Štrukovcu nastavili s sramoćenjem imena kluba, igrali su s 9, a susret završili s 8 igrača. Ostali susreti završili su uglavnom prema očekivanju, u 2 je o pobjedniku odlučeno nakon  udaraca  s 11 metara, a 2 susreta igraju se 10.rujna. Kompletni rezultati 1/16 finala Kupa MNS-a: Gornji Hraščan: Pobjeda – Dubravčan (D. Dubrava) 1:1 – 5:3 jedanaesterci, Orehovica: Croatia – Sloboda (Mihovljan) 1:2, Novo Selo Rok: Omladinac  - Centrometal (Macinec) 4:2, D. Koncovčak: Donji Koncovčak – Šenkovec 1:3, Savska Ves: Bratstvo – Plavi (Peklenica) 4:1, Čakovec: Sloga a- Spartak (M. Subotica) 1:1 – 5:4 jedanaesterci, D. Kraljevec: Kraljevčan 38 – Graničar (Kotoriba) 1:0, Goričan: Trnava- Mladost Komet (Prelog) 3:1,Štrukovec: Hajduk – Archea Čakovec 5:1,Oporovec: Galeb- Hodošan 2:4, Dunjovec/Pretetinec: Međimurec  – Dinamo (Palovec) 1:0, M. Središće: Rudar – Nedelišće 1:2, Pribislavec: Polet – Mladost (Ivanovec) 1:0, M. Mihaljevec: Mali Mihaljevec – Međimurje (Čakovec) 1:0. Utakmice Sloboda (Mihovljan) – Sokol (Vratišinec) i Torpedo (Križovec) – Mladost (Palinovec) igraju se 10.rujna u 17 sati.