Nogomet 17.09.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:32.

1/16 FINALA MEĐIMURSKOG NOGOMETNOG KUPA: PODTUREN – MEĐIMURJE 1:3 /1:2/

PODTUREN – Igralište Trnoc. Gledatelja: 200.Sudac: Dario Velđi (Štefanec). Pomoćnici:; Tuksar i Kantoci. Strijelci: 0:1 Petrović (15), 0:2 N. Šafarić (24), 1:2 Hajdarović (35), 1:3 Petrović (77).

Podturen:D. Kolar, A. Kolar (63.Antonović), Radovan, Golubić, A. Drvoderić (89. Kočevar), Petak (80. Balog), Horat (74. Kolarić), D. Drvoderić, Božić, Žganec, Hajdarović (60. Božić). Trener: Vjenceslav Hranilović.

MEĐIMURJE: D. Šafarić, Karlovčec, Kristić (87- G. Vuk). Branilović, Petrović, N. Šafarić (81. Šimunić), Hranilović, L. Vuk, Kokot (81. Andrašec), Ujlaki (59. Vinković). Trener: Mario Kovačević.

Utakmica koja će se pamtiti po rutinskoj i zasluženoj pobjedi Čakovčana i slabom suđenju na koje opravdane primjedbe od strane obje ekipe. Čakovčani su imali terensku inicijativu tijekom cijelog susreta, postigli su tri pogotka, a imali još nekoliko prilika za uvjerljiviju pobjedu. Prvi je pogodak postigao u 15.minuti Petrović, dobro je završio isto tako dobru akciju, drugi u 24.minuti Nikola Šafarić, euro golom iz slobodnog udarca s 25 metara. Prije toga mogli su domaći koji su cijeli susret igrali previše oštro da ne upotrijebimo teži izraz, a i stalno uglavnom nepotrebno prigovarali,preko Golubića poravnati rezultat, dobro je reagirao Dean Šafarić, a i Golubić se nije do kraja snašao da realizira ukazanu priliku. No prije toga sudac međutim nije sankcionirao očigledan prekršaj na Petroviću. Deset minuta pred kraj prvog poluvremena Hajdarović se je dobro snašao i postigao pogodak nakon lijepe akcije domaćih,čakovečka obrana nije dobro reagirala i za to je „kažnjena“. U drugom poluvremenu Čakovčani su i dalje imali inicijativu, domaći ovaj puta manje opasni, ali i dalje previše oštri. Petrović je u 60.i 78. minuti imao priliku povećati rezultat, prilike nisu iskoristili ni Vinković u 67. i L. Vuk u 83.minuti, Petrović se je međutim iskupio u 77.minuti i na odlično dodavanje Kokota riješio pitanje zasluženog pobjednika.