Nogomet 23.03.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

1.HNLŽ 11. KOLO: Druga proljetna pobjeda Trnave, poraz K.Zrinski

TRNAVA - VIKTORIJA 3:0

Goričan Igralište Gaj. Gledatelja 100. Sutkinja Martinčić

Strijelci: 1:0 Trstenjak (25), 2:0 Korpar (29), 3:0 Korpar (56).

TRNAVA: Domjan, Herman, Radmanović (od 70. V. Požgaj), Klarić, Horvat, Videc, Korpar, Markan, Franić, Trstenjak (od 79. Zelić), Vrančić (od 81. L. Požgaj). Trener: Nikola Markan.

Nogometašice Trnave bez većih problema ostvarile su i drugu uzastopnu proljetnu pobjedu pobijedivši Viktoriju glatkih 3:0. U 25. minuti nakon udarca iz kuta kojeg je izvela Videc u gužvi se najbolje snašla Trstenjak te postigla pogodak za 1:0. Samo četiri minute kasnije odlično izigrana akcija u kojoj je Trstenjak proigrala Korpar koji izlazi sama pred vratara i niskim i preciznim udarcem postiže pogodak za 2:0. Ista igračica ponovno je bila precizna i u 56. minuti za konačnih 3:0.

SPLIT – KATARINA ZRINSKI 6:0 (3:0)

SPLIT –Igralište Splita. Sutkinja: Jelena Pejković (Split). Strijelci: 1:0 Kalamiza (18), 2:0 Duličić (22), 3:0 Lubina (41), 4:0 Pedić (64),5:0 Kalamiza (69), 6:0 Marks (72).

KATARINA ZRINSKI: Šolić, Mikolaj, Keleminec, Đula, Bakač (62. Detić), Kovačić, Zadravec, Mitrašinović, Sirotković, Horvat, Brezni. Trener: Kuček.

Rezultat utakmice govori sve. Domaće su zabilježile vrlo uvjerljivu pobjedu, Čakovčanke iako u nekompletnom sastavu nisu se nadale tako uvjerljivom porazu. U svakom su poluvremenu primile po 3 pogotka, moglo ih je biti za domaće još, no i one su propustile nekoliko prilika za ipak bolji konačni ishod. Za očekivati je eda će „popravni“ s ekipom pregrade u subotu biti uspješniji, a bodovi ostati u Čakovcu. Čakovčanke u kompletnom sastavu to mogu i žele učiniti.