Nogomet 03.04.2019. 11:57. Zadnja izmjena: 03.04.2019. 11:58.

18. kolo

2. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA: Međimurje osvojilo važne bodove

MEĐIMURJE 1

BSK 0

Čakovec – Stadion SRC Mladosti. Gledatelja: 500. Sudac: Jakov Titlić (Hrvace). Strijelac: 1:0 Tkalčić (72).

Međimurje: Nemec, Munivrana, Pajić, Fadić, Režić (71. Tkalčić), Marić (58. Brcković), Hranilović, Novoselec, Ikić (81. Marcijuš), Patafta, Pušić. Trener: Matija Kristić.

Važan susret za oba protivnika završen je zasluženom pobjedom igrača Međimurja, koja je prema prilikama mogla biti i uvjerljivija. U prvih 45 minuta uglavnom neučinkovita inicijativa domaćih, tek u 42. i 44. minuti dvije opasne prilike koje nisu iskoristili Pušić i Munivrana. Pogodak odluke zabio je Tkalčić, nekoliko trenutaka nakon što je ušao u igru. Ovom pobjedom Čakovčani su prestigli goste iz Bijelog Brda na tablici. U sljedećem kolu gostuju u Zagrebu dok Lučkog, a svaki pozitivan rezultat bio bi veliki poticaj za nastavak prvenstva.

Parovi 19. kola: Varaždin – Solin, Kustošija -Dinamo II, Hajduk II – Osijek II, Dugopolje – Zadar, Lučko – Međimurje, BSK – Hrvatski dragovoljac, Sesvete – Šibenik