Nogomet 15.05.2019. 12:54. Zadnja izmjena: 15.05.2019. 12:56.

24. kolo

2. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA: Međimurju samo bod

MEĐIMURJE – DINAMO II 1:1

Čakovec – Stadion Mladosti. Gledatelja: 500. Sudac. Dino Papak (Šibenik). Strijelci: 1:0 Munivrana (19), 1:1 Bagarić (66).

Međimurje: Galoši, Munivrana (77. Tkalčić), Brcković, Pajić, Fadić, Režić, Jakšić, Novoselec, Patafta, Pušić, Marcijuš. Trener Matija Kristić.

Još su jednom Čakovčani razočarali, posebno igrom u drugom poluvremenu. Kada najviše treba igraju slabo, bez ideja i koncepcije, neefikasno i nedovoljno borbeno. Sve to su na kraju igrači mlade momčadi Dinama, ni krivi ni dužni, iskoristili, osvojili bod i Čakovčane još više približili dva kola pred kraj prvenstva Trećoj ligi.

Protiv mladog sastava Dinama dobro je počelo, već u 5. minuti udarac Munivrane gostujući vratar Horkaš brani krajnjim naporom. U 16. minuti upitna situacija u gostujućem kaznenom prostoru kada je Brcković pao u duelu s jednim gostujućim igračem, međutim, sudac Papak nije reagirao. U 19. minuti veliku priliku da goste dovede u vodstvo nije iskoristio Čuži, da bi na suprotnoj strani Munivrana dobro reagirao na dodavanje Jakšića i loptu pospremio u gostujuću mrežu za vodstvo domaće ekipe.

U 40. minuti i odmah na početku drugog poluvremena dvije stopostotne prilike nije iskoristio Jakšić, sam je pred Horkašem pucao kraj gola. U jeku inicijative domaćih, prvu i jedinu opasnu akciju u drugom dijelu susreta gosti su pretvorili u izjednačujući pogodak, kada je Bagarić iskoristio pasivnost domaće obrane i poentirao. Od 63. minute domaći su igrali s 10 igrača, drugi žuti, vrlo upitni karton dobio je Fadić. Pred kraj utakmice pokušao je Režić s tridesetak metara postići pogodak, no, njegov precizni udarac i ovaj je puta zaustavio Horkaš pa je susret završio bez pobjednika.

Parovi 25. kola: Zadar – Solin, Osijek II – Međimurje, Dinamo II – Hrvatski dragovoljac, Varaždin – Šibenik, Kustošija – Sesvete, Hajduk II – BSK, Dugopolje – Lučko.