Nogomet 05.11.2019. 11:50. Zadnja izmjena: 05.11.2019. 11:53.

Nogomet

2. NOGOMETNA LIGA: Nadmoćna igra Čakovčana

• MEĐIMURJE – DUGOPOLJE  4:2

ČAKOVEC- SRC Mladost. Gledatelja 200. Sudac Ivan Antunović (Velika Gorica).

Strijelci: 0.1 Bulbwa (10), 0:2 Rodić (13), 1:1 Ikić (46), 2:2 Novoselec (58 – 11 m), 3:2 Ikić (77), 4:2 Šimičić (90+5).

MEĐIMURJE: Koprić, Vidović, Šimičić, Knezović, Hranilović, Ikić (90. Patafta), Ivančić (83. Čikvar), Novoselec, Brcković, Hudeček, Zanjko (68. Hlišć). Trener Damir Lepen-Jurak.

DUGOPOLJE: Čubić, Kordić (82.Franić),Rodić, Čerina, Bosančić (60.Bašić), Herceg, Jukić, Dobrić (85. Rakić), Budalić, Bulbwa, Jurić. Trener: Stipe Balajić.

Čakovčani su i dalje nakon četiri odigrane utakmice neporažena ekipa. Kao domaćini  zabilježili su važnu pobjedu što ohrabruje pred idući nastup s Hajdukom II,  u ponedjeljak, 11. studenoga u Splitu.

U prvom poluvremenu, neprepoznatljivo slaba igra domaćih što su gosti dobro iskoristili i već u 13. minuti postigli dva pogotka. U  drugom poluvremenu veliki preokret, kao da je s domaće strane na terenu bila neka druga momčad. U prvih 13 minuta nastavka postigli su dva pogotka. Prvi već u 46. minuti kada je Ikić pucao s 30 metara, a gostujući vratar nije baš dobro reagirao. Drugi gol zabio je Novoselec iz kaznenog udarca. U 77. minuti Ikić je nakon što mu je loptu dodao Vidović postigao pogodak za vodstvo, dok je pri kraju sudačke nadoknade, u 95. minuti na dodavanje Patafte, Šimičić bio precizan za konačnu, uvjerljivu pobjedu Čakovčana.