Nogomet 04.05.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

25. KOLO 3. HNL-ISTOK: Čakovčani ponovno uspješni

MEĐIMURJE 2

MLADOST/A  0

Čakovec Stadion Mladosti. Gledatelja 150. Sudac: Vugrinec (Sveti Đurđ), Strijelci: 1:0 Dodlek (12), 2:0 Marciuš (45).

MEĐIMURJE: Šafarić, Kristić, Branilović, Dodlek, Vuković (84. Mesarić), Sačer, Kokot (od 72. Vuk), Golik (90. Novko), Marciuš, Hranilović, Karlovčec. Trener; Mario Kovačević.

Čakovčani su i nadalje najuspješnija momčad proljeća pokazali su to i u susretu sa solidnom Mladošću iz Atina. Imali su inicijativu svih 90. minuta igre a pobjedu su osigurali u prvom poluvremenu s dva efektna pogotka prvo Dodleka a iza toga Marciuša. Imali su prilike i za uvjerljiviju pobjedu nisu ih iskoristili Sačer dvije, Marciuš također dvije a nekoliko puta je i gostujući vratar spriječio najgore. Gosti su se u prvome poluvremenu uglavnom branili u drugome otvorili igru i bili opasniji po domaći gol, no nedovoljno konkretni za bolji rezultat i utisak u njihovoj igri.