Nogomet 02.05.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

26.KOLO MEĐUŽUPANIJSKE LIGE ČAKOVEC/VARAŽDIN

NEDELIŠĆE  6

PLITVICA (S) 1

NEDELIŠĆE, Igralište: Trate. Gledatelja: 200

Sudac: Dino Kramar (Varaždin). Pomoćni: Vuković i Šantavec. Strijelci: 1:0 Međumurac (20), 2:0 Marčec (27), 3:0 Marčec (41), 4:0 Kosir (44), 5:0 Jagec (57), 6:0 Marčec (62), 6:1 Međimurec (76)

NEDELIŠĆE: Trstenjak, M. Pintarić (od 46. Žganec), T. Pintarić, Levačić (od 68. Varga), Kosir, Jagec, Marčec, Topolnjak (od 46. Egri), Slunjski, Mesarić (od 65. Numanović), Međumurac (od 65. Vibovec). TRENER: Međumurac Vlado

PLITVICA/S: Gašparić, Međimorec, Kapusta, Kosec, Štefanek, Krstitović, D. Međimorec, Medved, I. Međimorec, Vucković (od 61. Mikac), Blagaj (od 10. Matijašec).

TRENER: Golenja Dražen.

Izuzetno raspoloženi domaćin ostvario je visoku pobjedu protiv Plitvice koja je mogla biti i rezultatski veća. Već u prvome poluvremenu Nedelišće je ostvarilo vodstvo od 4:0 da bi u nastavku postiglo još dva pogodaka dok su gosti preko Međumurca u 76. minuti postigli tek utješan pogodak. Kod domaćih igrača svi su odigrali odličnu utakmica ali ipak bismo spomenuli Marčeca koji je postigao Hat-trick.

Zlatko Premuš

GRANIČAR 1

MLADOST KOMET 3

KOTORIBA-Sportski park. Gledatelja.120. Sudac: Božidar Kolarić(Novo Selo Rok)

Strijelci: 0:1 Vuk(18), 1:1 Jmbres(60-11m), 1:2 Caban(71), 1:3 Tišljarić(84)

GRANIČAR: Jambres, Mikulan, Horvat, Trojko, Lončar, Nađ, N. Andrlon( 89.M. Andrlon), Hertelendi, Kos, Matotek(52. Tilošanec), Poljanec(64.Ignac).TRENER: Robert Čižmešija

MLADOST/KOMET: Farkaš, Hbuš(87. Božek), Đurec, Balent(88. Halić), .A.Vuk(64. Golubić), Murković, Tišljarić, Jambrović, Bukal(52. Hladnik),D. Vuk(79.Gorupić), Caban.TRENER: Šestan Tomica

Još jedan domaći poraz Kotoripčana ovoga puta u donjomeđimurskom derbiju. Pobjedu iz Kotoribe zasluženo odnose Preložani koji u ovom trenutku imaju bolju momčad, a konačno pokazali su više od igre. U sva tri zasluženo postignuta pogotka pomogli su im domaći obrambeni igrači. Za prvi i treći krivicu snose braniči, dok je vodeći gol Cabana  za 1:2 rezultat inertnosti cjelokupne obrane koja je dozvolila da ih u skoku nadvisi i postigne pogodak. Kada su domaći izjednačili iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca pokušali su preokrenuti rezultat u svoju korist, pokazali su želju i htjenje, no to se nije dogodilo jer su u završnici bili nemoćni, nedorečeni.

Riječ, dvije o suđenju. Božidar Kolarić je igračima i gledateljstvo demonstrirao suđenje kakvo bi željeli vidjeti na svakoj utakmici. Nažalost, mnoge njegove kolege u tom rangu nisu dorasle tom zadatku odnosno Lupijevom suđenju.

M. Grubić

POLET SMNM  0

PLITVICA/G 1

SVETI MARTIN NA MURI. Igralište NK Polet. Gledatelja: 250

Sudac: Jelić Nikola (Ribić Breg). Pomoćni:  Kapeš i Rohtek.

STRIJELAC: 0:1 Buhin (74)

POLET SMNM: Perčić, M. Karlovčec, Radiković, Paler, Smodiš, Barat, Zadravec (od 89. Cvetković), Vinko (od 72. Sakač), Vršić (od 80. D. Karlovčec), Turk, Goričanec (od 62. Ferlin). TRENER: Tine Špilak

PLITVICA: Kišićek, Horvat, Pomper (od 68. Kocijan), Horvat, Zgrebec, L. Črnila, Horvat, Buhin, I. Črnila, Horvat, Đurasek. TRENER: Miroslav Pomper

Prije početka utakmice odana je minuta šutnje za Mihalja Novinščaka, dugogodišnjeg simpatizera, navijača i počasnog člana Poleta koji je dugi niz godina bio  čvrsto vezan uz  klub te mu uvelike pomagao kroz višegodišnje razdoblje. Sama utakmica protekla je dominaciji domaćina koji je propustio realizirati veliki broj prilika dok su se gosti branili i preko brzih kontri prijetili i jednu od njih u 74. minuti preko Buhina realizirali i ostvarili pobjedu.

PUŠĆINE 9

NOVI MAROF 1

PUŠĆINE Igralište NK Pušćine. Gledatelja: 100. Sudac: Dragutin Pajtak (Mali Bukovec). Pomoćnici: Šambar  i Rojc.

STRIJELCI: 0:1 Zeko (11), 1:1 Ribić (29), 2:1 Ribić (36), 3:1 Dovečer (54), 4:1, Ribić (60), 5:1 Koren (63), 6:1 Mikulec (67), 7:1 Terzić (87), 8:1 Koren (88), 9:1 Koren (90).

PUŠĆINE: Kolar, Terzić, Katalenić, Bosilj, Horvat (od 46. Koren), Mikulec (od 80. Posavec), Dovečer (od 76. Žnidarić), Lesar, Špicer, R4ibić (od 68. Florijanić), Celeinger (od 81. Fekonja). TRENER: Dejan Car

NOVI MAROF: Kopjar, Zrno, Broz, Horvatić, Martan, Zeko (od 64. Gotić), Prepeljanić, I. Harmicar, T. Harmicar, Horvat, Halilović. TRENER: Mladen Benjak

CRVENI KARTON; Horvat (21), Zrno (51).

Gosti su krenuli odlično u utakmicu te su već u 11. minuti preko Zeke ostvarili vodstvo od 0:1 da bi u 21. minuti ostali sa igračem manje jer im je nakon druge javne opomene isključen Horvat. Domaćin je to obilato iskoristio te je u prvome dijelu preokrenuo rezultat na 2:1. U nastavku gosti ostaju još sa igračem manje jer im je isključen i Zrno te dolazi do raspada sistema što je rezultiralo pravim  rezultatskim potopom.

SLOBODA (S)   2

JALŽABET        1

SLAKOVEC Igralište Slobode. Gledatelja 120. Sudac: Igor Hrastić (Hrženica). Pomoćni: Remar  i Vitez.

Strijelci: 1:0 Baksa (12), 2:0 Srnec (33), 2:1 Hanc (69,11m)

SLOBODA (S): Tkalčec, Posavec (od 67. Buhanec (Grabar (od 70. Hergotić),  Novak, Cvetković, Katanec, Srnec, Goricaj (od 80. Vagjunec), Baksa, Pintarić (od 51. Petek), Panić (od 90. Tkalec). TRENER: Zvonimir Smrtić

JALŽABET: Deduš, Frišćić (od 65. Križanić), Modrić, Hruško, Robert Horvatić, Hanc, Roko Horvatić, Bručić, Žugec, Vitez, Car. TRENER:  Zlatko Kanešić.

Već u 12. minuti domaćin u brzoj akciji pogotkom Bakse dolazi u vodstvo od 1:0 da bi u 33. minuti Srnec povisio rezultat na 2:0. Gosti u 69. minuti uspijevaju iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca smanjiti rezultat na 2:1 da bi do kraja pred oba gola bile stvorene nekoliko prilika koje nisu iskorištene te je pobjeda pripala domaćinu.

SLOGA (Č)  1

CENTROMETAL  2

ČAKOVEC Igralište: NK Sloga. Gledatelja: 150

Sudac: Dominik Mihoci (Čakovec). Pomoćni: Čurila  i Čižmešija.

Strijelci: 0:1 Bratković (41), 1:1 Mihalović (54), 1:2 Bratković (71)

SLOGA(Č): Mat. Mihalković, Dokleja, Obadić, Kosalec, Sečan, Fučko, Žvorc, Herman (od 46. Glad), Vugrinec (od 70. Antonović), Zoka, Mar. Mihalković. TRENER: Kraljić Zoran

CENTROMETAL: Petković, Novak, Šarić (od 60. Logožar), Gunc, Bratković, Borko, Dombaj, Vibovec (od 80. Dumančić), Bačan, Zavrtnik (od 72. Strahija), Vrbanić. TRENER: Dragutin Naranđa

CRVENI KARTON:  Obadić (40).

Ipak kvalitetniji i bolji gosti koji su i od 40. minutre nastupilči sa igračem više jer je domaćinu iskljućen Obadić ostvarili su pobjedu nad Slogom. U 41. minuti Bratković dovodi goste u vodstvo da bi domaćin uspio u 54. minuti poravnati pogotkom Mihalovića. Ipak, prvo ime utakmice Bratković u 71. minuti postiže ponovno pogodaka za konačnih 2:1.

ZADRUGAR 6

NAPRIJED 0

HRASTOVSKO Igralište Hrastovsko. Gledatelja 120. Sudac: Marko Đurđek (Turčin). Pomoćnici: Novak i Žerdin.

STRIJELCI: 1:0 Marković (13), 2:0 Marković (19), 3:0 Vukina (26), 4:0 Šegović (52), 5:0 Šegović (55), 6:0 Prlog (79).

ZADRUGAR: J. Modrić, Klekar (od 10. Kolak), Sabol, Prlok (od 87. Križanić), Marković, Vukina, Šegović (od 77. Jagić), Hlebec (od 75. Katalenić), Valjak, M. Modrić, Kolak (od 76. Struški. TRENER: Danijel Kolak.

NAPRIJED: Mihoci  (od 46.  Šupljika), Mišić, Jurčan, Sraka, Šimunković, Horvat, Bermanec, Martinec, Hižman (od 63. Varga), D.Vugrinec, Režek (od 24. H.Vugrinec). TRENER: Dušan Podgolorec

Oslabljeni Naprijed u Hrastovskom je doživio težak poraz. Tri pogotka u prvome te tri u nastavku rezime je ove utakmice.

Ostali rezultati 26. kola; Zelengaj-Ivančica 1:1.