Nogomet 22.11.2017. 10:46. Zadnja izmjena: 22.11.2017. 10:48.

14. kolo

3. HNL-ISTOK Munivrana strijelac za 3 boda

MEĐIMURJE    1

ČEPIN     0

Čakovec - stadion Mladosti. Gledatelja: 100. Sudac: Armin Gadžo (Bjelovar). Strijelac: Munivrana (60).

MEĐIMURJE: Galoši, Munivrana, Antonović, Pajić, Branilović (65. Šimunić), Režić, Tkalčić (84. Malenović), Škvorc, Conjar, Marcijuš, Hlišć (65. Šarić). Trener Matija Kristić

Minimalna, važna i zaslužena pobjeda domaćih koja je prema viđenome trebala biti izražena daleko povoljnijim rezultatom. Već u 4. minuti nakon ubačaja Pajića s desne strane netko od gostujućih igrača igrao je rukom, Režić međutim nije iskoristio udarac s 11 metara, pucao je u stativu. Iza toga u 7. i 8. minuti dobre akcije domaćih nisu dobro završili Pajić i Munivrana, iza toga u 12. minuti ni Marcijuš. U 32. minuti Tkalčić je nakon ponovo dobre akcije bio sam pred Kordićem, ovaj je dobrom intervencijom spriječio najgore, baš kao i u 38. minuti kada je u prilici bio Munivrana, te 41. minuti ovaj put loptu upućenu od Tkalčića odbio je u korner. Nakon kojeg je Branilović glavom pucao preko gola.

U drugom poluvremenu i dalje inicijativa i prilike domaćih, prvu nije u 53. minuti realizirao Munivrana, u 59. minuti Marcijuš je umjesto pogotka loptu dodao Kordiću, a u 60. minuti konačno dugo očekivani pogodak koji je riješio pitanje zasluženog pobjednika. Dobru akciju navalnog reda nakon dodavanja Tkalčića iskoristio je Munivrana, Kordić je bio nemoćan. Do kraja susreta prilike Šarića u 69. minuti, Tkalčića i Škvorca u 83. minuti, da dalje ne nabrajamo. Goste nismo posebno spominjali, u polju nisu igrali tako loše, nisu međutim imali završnicu ni priliku za eventualni pogodak.

Ostali rezultati: Marsonia - Bjelovar 2:0, Oriolik - Koprivnica 2:1, Slavonija - Croatia Đakovo 2:0, BSK - Osijek 1:0, Bedem - Belišće 3:0, Slavija - Varteks 3:1, Mladost - Vukovar 1991 3:0.

PAROVI 15. KOLA (13:30): Vukovar 1991 - Marsonia, Varteks - Mladost, Belišće - Slavija, Osijek - Bedem, Čepin - BSK, Croatia Đakovo - Međimurje, Koprivnica - Slavonija, Bjelovar - Oriolik.