Nogomet 17.10.2017. 23:56. Zadnja izmjena: 17.10.2017. 23:57.

Nogomet

3. HNL - ISTOK: Pobjeda Međimurja u gostima

MLADOST               1

MEĐIMURJE            2

Ždralovi - igralište Mladosti. Gledatelja: 150. Sudac: Hirš (Varaždin). Strijelci: 0:1 Marcijuš (34), 0:2 Munivrana (42), 1:2 Trupac (89).

Međimurje: Galoši, Branilović, Pajić, Režić, Antonović, Conjar, Hlišć, Tkalčić (46. Malenović), Munivrana (46. Šarić), Škvorc, Marcijuš. Trener Matija Kristić

Važna pobjeda Čakovčana, ostvarena na teškom gostovanju. Ovaj su put igrali vrlo dobro u obrani i napadu, to je na kraju dalo rezultate. Aktivnu, napadačku igru Čakovčani su okrunili s dva pogotka u završnici prvog poluvremena, sigurni realizatori bili su Marcijuš i Munivrana. Koji su prije toga u 15. i 16. minuti propustili prilike za raniju rezultatsku prednost. U drugom su poluvremenu domaći pokušali sve postići pogodak, vršili su veliki pritisak i na suca, nisu imali uspjeha u takvoj "igri". Imali su u 63. i 85. minuti prilike, oba je puta dobro intervenirao Galoši. Bio je međutim nemoćan minutu pred kraj kada su domaći ipak uspjeli postići počasni pogodak, za nešto više od toga nisu imali prilike ni vremena.

• U subotu u 15 sati Čakovčani su domaćini ekipi Vukovara 1991. Valjda će ovaj put biti uspješniji nego je to bilo u par susreta prije i doći do novih važnih bodova i pobjede. U međuvremenu su klub napustili Slunjski i Bajalica, prvi kako kažu u klubu zbog "posla", a drugi jer je u klub došao ozlijeđen, a nikoga o tome nije obavijestio (?).

Ostali rezultati: Bedem - Marsonia 3:2, Slavija - BSK 1:1, Vukovar 1991 - Slavonija 2:0, Varteks - Oriolik 0:0, Belišće - Bjelovar 2:1, Osijek - Koprivnica 0:1, Čepin - Croatia Đakovo 3:0.

PAROVI 10. KOLA (15 sati): Marsonia - Croatia Đakovo, Koprivnica - Čepin, Bjelovar - Osijek, Oriolik - Belišće, Slavonija - Varteks, subota-Čakovec: Međimurje - Vukovar 1991, BSK - Mladost, Bedem - Slavija.