Nogomet 28.11.2017. 08:23. Zadnja izmjena: 28.11.2017. 08:37.

15. KOLO

3. HNL-ISTOK Pobjeda Međimurja za 8. mjesto na tablici

CROATIA Đ. 0

MEĐIMURJE 3

Đakovo - Gradski stadion. Gledatelja: 100. Sudac: Alen Dobraš (Ratkovci). Strijelci: 0:1 Munivrana (14), 0:2 Antonović (17), 0:3 Škvorc (22)

MEĐIMURJE: Galoši, Pajić, Režić, Antonović, P. Šimunić, Hlišć, Tkalčić (81. Sabol), Šarić, Marciuš (59. Malenović), Munivrana, Škvorc (84. J. Šimunić). Trener Matija Kristić

Na najbolji mogući način, visokom pobjedom na gostovanju Čakovčani su završili jesenju prvenstvenu sezonu. Do apsolutno zaslužene pobjede došli su odličnom igrom u prvih 45 minuta, za samo osam minuta, od 14.-22. minute, postigli su nedostižno vodstvo koje domaći nisu uspjeli ni ugroziti. Jer igralo se uglavnom na polovici domaćina, osim tri pogotka Čakovčani su mogli postići još koji, pogodili su stativu i prečku i sve to govori o njihovoj igri i nadmoći tijekom cijelog susreta. Visoko vodstvo iz prvog poluvremena dobrom taktičkom igrom i kontrolom rezultata održali su i u drugom poluvremenu i veseli se vratili u Čakovec. Šteta da u nekim ranijim utakmicama nisu igrali tako odgovorno i efikasno. Valjda su to ostavili za drugi, odlučujući dio prvenstva.

Ostali rezultati: Vukovar 1991 - Marsonia 0:1, Varteks - Mladost 1:0, Belišće - Slavija 3:2, Osijek - Bedem 3:0, Čepin - BSK 3:2, Koprivnica - Slavonija 3:0, Bjelovar - Oriolik 4:1.