Nogomet 02.10.2017. 23:32. Zadnja izmjena: 02.10.2017. 23:37.

Nogomet

3. HNL-ISTOK: Poraz Međimurja u sedmom kolu

BEDEM              1

MEĐIMURJE       0

Ivankovo - igralište Bedema. Gledatelja: 200. Sudac: Alen Đogaš (Slavonski Brod). Strijelac: Bajić (80).

Međimurje: Galoši, Pajić, Branilović, Antonović, Šimunić (42. Sabol), Hlišć (73. Bajalica), Conjar, Slunjski, Munivrana, Škvorc, Marcijuš (67. Tkalčić). Trener Matija Kristić

Novi poraz Čakovčana, opet moramo reći, koji to nije trebao biti. Jer nisu igrali loše, ponovila se međutim stara boljka zvana neefikasnost. Počelo je loše već u 8. minuti, slabi sudac Đogaš nije sudio klasični kazneni udarac na Škvorcu, iza toga u 11. minuti na dodavanje Šimunića Munivrana je pogodio stativu, domaći nisu bili opasni sve do 43. minute kada je Galoši dobrom intervencijom spriječio Bajića postići pogodak. U drugom poluvremenu uz inicijativu prilike za pogodak nije iskoristio Škvorc u 58., 60. i 77. minuti. „Kazna“ je stigla u 80. minuti - Bajić je postigao pogodak koji je odlučio o pobjedniku.

U subotu su Čakovčani domaćini ekipi Slavije iz Pleternice, igra se na SRC-u Mladosti s početkom u 16 sati, prije toga u srijedu u isto vrijeme Čakovčani igraju u Novom Selu Rok utakmicu 1/8 finala Kupa MNS-a s tamošnjim Omladincem.

Ostali rezultati - 6. kolo: Marsonia - Osijek 1:3, Čepin - Belišće 1:0, Croatia Đakovo - Varteks 2:0, Koprivnica - Vukovar 1991 1:2, Bjelovar - Mladost 1:0, Oriolik - Slavija 0:0, Slavonija - Bedem 3:3;

7. kolo: BSK - Marsonia 0:0, Slavija - Slavonija 3:1, Mladost - Oriolik 3:0, Vukovar 1991 - Bjelovar 5:1, Varteks - Koprivnica 1:3, Belišće - Croatia Đakovo 0:3, Osijek - Čepin 0:0.

PAROVI 8. KOLA: Marsonia - Čepin, Croatia Đakovo - Osijek, Koprivnica - Belišće, Bjelovar - Varteks, Oriolik - Vukovar 1991, Slavonija - Mladost, Međimurje - Slavija, BSK - Bedem.