Nogomet 12.09.2017. 10:41. Zadnja izmjena: 12.09.2017. 10:44.

3. kolo

3. HNL-ISTOK: Slabom igrom Međimurje do boda

MEĐIMURJE 1

ORIOLIK        1

Čakovec - SRC Mladost. Gledatelja: 150. Sudac. Marko Dergez (Đurđevac). Strijelci: 0:1 Marinović (26), 1:1 Antonović (90).

Međimurje: Bešenić, Munivrana, Šimunić, Antonović, Režić, Brnilović (61. Conjar), Slunjski, Škvorc, Šarić (76. Sabol), Marcijuš, Hlišć. Trener Matija Kristić

Serija slabih igara Čakovčana nastavljena je i na utakmici s Oriolikom, prvi prvenstveni bod slaba je utjeha. Igrali su slabo, neborbeno, s mnogo grešaka, posebno u napadu, bez određene koncepcije i taktike. Unatoč inicijative u svih 90 minuta takvom igrom nisu mogli bolje proći. Gosti koji su se organizirano branili cijeli susret sve su slabosti domaćina dobro koristili i na kraju umalo iskoristili. Iz prvog i jedinog napada u prvih 45 minuta nakon dobre akcije i zaspale domaće obrane Marinović je postigao vodeći pogodak.

Do kraja susreta imali su gosti još dva opasna napada koje nisu dobro završili, u ostalom dijelu prilike za pogodak nisu iskoristili domaći. Već u prvih 45 minuta tri. Marcijuš u 13., Režić u 18. kada je netko od gostiju loptu s gol linije izbacio u polje i Škvorc u 33. minuti kada je s 3-4 metara neometen glavom pucao kraj gola. U 46. minuti Marcijuš je još jednu dobru akciju slabo završio, iza toga u 68. minuti Munivrana je s 20-ak metara pogodio prečku, a u istoj minuti nakon udarca iz kuta Antonović je dobro pucao, ali Herceg još bolje reagirao i loptu odbio u prečku. Gostujući vratar još se u par navrata istakao dobrim obranama, nije međutim mogao obraniti udarac Antonovića u 90. minuti koji je ovaj put također nakon udarca iz kuta bio precizan. U subotu Čakovčani gostuju u Požegi kod Slavonije, nastave li tako igrati loše im se piše.

Ostali rezultati 3. kola: Slavonija - Marsonia 1:1, BSK - Bjelovar 1:0, Bedem - Koprivnica 3:0, Slavija - Croatia Đakovo 2:2, Mladost - Čepin 2:1, Vukovar 1991 - Osijek 1:0, Varteks - Belišće 3:0.

PAROVI 4. KOLA: Marsonia - Belišće, Osijek - Varteks, Čepin - Vukovar 1991, Croatia Đakovo - Mladost, Koprivnica - Slavija, Bjelovar - Bedem, Oriolik - BSK, Slavonija - Međimurje.