Nogomet 08.05.2018. 22:35. Zadnja izmjena: 08.05.2018. 22:36.

25. kolo

3. HNL-ISTOK: Slabom igrom Međimurje do boda

VUKOVAR            1

MEĐIMURJE        1

Vukovar - Gradski stadion. Gledatelja: 150. Sudac: Matteo Bednjanec (Slavonski Brod). Strijelci: 0:1 Škvorc (19), 1:1 Lovrić (71).

MEĐIMURJE: Galoši, Munivrana (79. Rališ), Brcković, Pajić, Ptiček, Hlišć, Patafta (68. Malenović), Marcijuš, Sabol (52. Antonović), Škvorc, Režić. Trener Matija Kristić

Čakovčani su od gostovanja u Vukovaru sigurno očekivali više, na kraju su rezultatski dobro prošli i moraju biti više nego zadovoljni. Igrali su slabo, nepovezano, nedovoljno borbeno, posebno u drugom poluvremenu kada su domaći dominirali, srećom da nisu postigli pogodak odluke i da oni slave. U prvom dijelu susreta nešto bolje, već u 10. minuti Sabol nije iskoristio vrlo izglednu priliku postići vodeći pogodak. Vodeći pogodak postigao je međutim devet minuta iza toga Škvorc i vodstvom Čakovčana otišlo se na odmor.

Umjesto da u drugom poluvremenu nastave napadati i bolje igrati, u tom dijelu susreta gotovo da nisu prešli centar. Uspjeli su u 71. minuti preko Lovrića poravnati rezultat, a veliku priliku za pobjedu nisu iskoristili u 86. minuti, odličnom intervencijom Galoši je spriječio najgore. Utakmica je to koja se igrala po izuzetno lošem terenu, koju treba što prije zaboraviti i dobro se pripremiti za susjedski derbi s varaždinskim Varteksom (subota, 17 sati, SRC Mladost).

Ostali rezultati 25. kola: Croatia Đakovo - Marsonia 1:1, Čepin - Koprivnica 1:3, Osijek - Bjelovar 3:1, Belišće - Oriolik 1:1, Varteks - Slavonija 1:1, Mladost - BSK 1:2, Slavija - Bedem 4:0.

PAROVI 26. KOLA: Marsonia - Slavija, Bedem - Mladost, BSK - Vukovar 1991, subota (17h): Međimurje - Varteks, Slavonija - Belišće, Oriolik - Osijek, Bjelovar - Čepin, Koprivnica - Croatia Đakovo.