Nogomet 01.12.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:51.

3. HNL-SJEVER 17. KOLO

Nedelišće jesenski prvak, Rudar i Sloboda uvalili «petarde»

NEDELIŠĆE 3

GRANIČAR/K 1

Nedelišće Stadion Trate. Gledatelja 300. Sudac: Pavličić Strijelci: 0:1 Čižmešija (12,11m), 1:1 Međumurac (23), 2:1 Vručina (58), 3:1 Međumurac (72).

Nedelišće: Trstenjak, M. Pintarić, N. Pintarić, Vručina, Kosir, Egri (od 55. Nježić), Jagec (od 83. T. Pintarić), Marčec (od 58. Varga), Topolnjak, Vizinger, Međumurac (od 88. Numanović). Trener: Damir Maretić.

Graničar/K: Kovačić, Mikulan Čižmešija, Lončar, Paveli, Kranjec (od 82. Kvakan), Kos, Trojko, Matotek (od 61. Rebrek), Poljanec, Mešnjak. Trener: Robert Čižmešija.

Nogometaši Nedelišća u posljednjem jesenskom kolu pobjedom su protiv čvrstog i neugodnog Graničara proslavili  jesenski naslov prvaka lige.

Kotoribčani koji su doputovali bitno oslabljeni već u 12. minuti poveli su nakon prekršaja nad Kranjecom odlični sudac ove utakmice Pavličić svira najstrožu kaznu koju Čižmešija pretvara u vodstvo od 0:1. Isti igrač gostiju nešto kasnije pogodio je stativu. Ipak, domaćin u 23. minuti poravnava rezultat pogotkom Međumurca. U nastavku utakmice domaćin je ušao odlučnije ima nekoliko prilika preko Marčeca da bi u 58. minuti nakon ubaćaja Vručina preokrenuo rezultat na 2:1. U 72. minuti domaćin je prekrasnim pogotkom najboljeg igrača na terenu Međumurca poveo 3:1 da bi pred kraj gosti mogli smanjiti rezultat preko Rebreka ali ne uspijevaju te utakmica završava velikim slavljem igrača i navijača koje se preselilo u pizzeriju Šut gdje je bila nezaboravna fešta uz zvuke grupe Meteori koji su bili posebni gosti ove večeri.

IVANČICA  1

MLADOST KOMET 3

Ivanec Gradski stadion. Gledatelja 100. Sudac: Pavličević. Strijelci: 0:1 N. Bukal (40), 0:2 Balent (43), 0:3 D. Bukal  (60), 1:3 Božinić (63).

Mladost Komet; Farkaš, Murković, Jambrović, N. Bukal, Balent, Đurec, A. Vuk (od 73. Halić), Hladnik (od 68. D. Vuk), Mihoci (od 55. Gorupić), Tišljarić (od 51. D. Bukal), Caban. Trener: Tomica Šestan.

Bez večih problema preložanci su ostvarili pobjedu u Ivancu dok je rezultat mogao biti puno veći jer su uz tri postignuta pogotka propustili mnogo odličnih prilika da do vrha napune mrežu domaćina.