3. HNL-SJEVER: Četvrta uzastopna pobjeda Poleta

SVETI MARTIN NA MURI -Igralište NK Polet. Gledatelja 250. Sudac:  Horvat.

Strijelci: 1:0 Mezga (8), 2:0 Brezovec (28), 3:0 Barat (34), 3:1 Z. Fusić (42).

POLET/SMNM: Jambres, Barat (od 70. Hozjan ), Herceg , Medved , Mezga (od 83. Holi), Šarić, Brezovec, Mihalić, Perčić (od 46. Ferlin), Fadić,  Krištofić. Trener: Mario Kovačević.

GRANIČAR/Đ: Vrhovec, Topolčić, Kožar (od 46. Sabol), Žagi, Lenardić (od 46. Brusač), Resler, Rukavina, J. Fusić, Palaić, Z. Fusić, Belobrk (od 67. Plazek). Trener: Ivor Bolteković Tkalec.

Nogometaši Poleta ostvarili su protiv Graničara četvrtu uzastopnu pobjedu u utakmici u kojoj je svakoj ekipi pripalo jedno poluvrijeme. Domaćin je dominirao u prvome te je već u osmoj minuti Mezga izašao sam pred vratara i postigao pogodak za 1:0.  U 28. minuti Šarić je odlično ubacio a Brezovec poentirao za  2:0. Barat koji se  oporavio od ozljede na najbolji mogući način vratio se na teren pogotkom u 34. minuti. Gosti u 42. minuti preko Z. Fusića uspijevaju smanjiti rezultat na 3:1 da bi u nastavku imali inicijativu, ali bez učinka te utakmica završava zasluženom pobjedom domaćina. Odlična uvertira za subotnji derbi u kojem Polet ugošćuje vodeću ekipu prvenstva Mladost iz Ždralova te poziv ljubiteljima nogometa da dođu na  utakmicu koja počinje u 13.30.

• PODRAVAC – RUDAR 2:1

VIRJE – Sportski park. Gledatelja: 150. Sutkinja: Kristina Veljačić. Strijelci: 1:0 Tuba/21/, 2:0 Šignjar /37/, 2:1 Miler /66. – autogol/.

PODRAVAC: Vlašiček, Senjan, Miler /77. Čerkezović/, Šignjar, Pozder /61. Sabolić/, Šklebar, Tuba, Strajnić,Kovačić, Mikor, Vindić. Trener: Valentin Knapić.

RUDAR: Rajf, Šardi, Šoltić, Novak, Zrna, Antolović, Slunjski, Mesarić, Radiković, Nedeljko, Vuri. Trener: Dražen Škvorc.

Iako u nekompletnom sastavu igrači Rudara su rezultatski mogli i bolje proći. Cijeli su susret imali  inicijativu i nekoliko neiskorištenih prilika. Domaći su iz dvije brze kontre u prvih 45 minuta postigli dva pogotka što im je bilo dovoljno za pobjedu i tri važna boda.