Nogomet 30.10.2019. 12:14. Zadnja izmjena: 30.10.2019. 12:17.

10. kolo

3. HNL-SJEVER: Gosti nadmoćniji od Rudara

RUDAR – TEHNIČAR 1:2

MURSKO SREDIŠĆE – Igralište Šoderka. Gledatelja 200. Sudac Filip Hirš (Varaždin). Strijelci: 0:1 Sačer (4), 0:2 Sabol(27), 1:2 E. Pintarić (61).

• RUDAR: Rajf, Šardi, Kuhar (32), Radiković, Antolović, A. Zadravec, Šoltić, P. Pintarić (78. Končić), Novak, Slunjski, E. Pintarić. Trener Dražen Škvorc.
  • TEHNIČAR: Kurtanjek, Belovari, Kocijan, Vukonić,Sačer (86. Šokac), Poldrugač (66. Milek), Hudak, Bos (80. Jambrušić), Jadanić, Sabol, Mlinarić. Trener: Velimir Špikić.

Lakše od očekivanja, boljom igrom u prvih 45 minuta gosti su došli do pobjede u susretu s nekompletnim domaćim sastavom. Već u 4. minuti iz prvog napada Sačer je lako poentirao, a nakon pogreške domaćeg vratara u 27. minuti nakon udarca iz kuta, Sabol je u gužvi bio spretan i ostvaruje drugi pogodak. U drugom dijelu susreta domaći bolji, u 61. minuti pogodak je postigao E. Pintarić, a nakon postignutog pogotka 'zaradio' je crveni karton. Gosti su s igračem više do kraja susreta kontrolirali igru i rezultat.  (jf)

RADNIK KRIŽEVCI  0

POLET 7

Križevci Gradski stadion. Gledatelja: 300. Sudac: Culej. Strijelci: 0:1  Brezovec (17) 0:2  Medved (40) 0:3  Medved (62) 0:4 Ferlin (65) 0:5  Medved (70) 0:6 Medved (81) 0:7  Mezga (87)

• RADNIK KRIŽEVCI: Sokač, Maras, Pavlic, Tihelka, Ovčar, Bastašić (od 65. Mladen), Seok, Mačković, Srbljinović, Kraljić (od 68. Radonjić), Babić (od 46. Višak). Trener Marijan Glavica.
  • POLET (SMnM): Jambres, Holi, Filipović, Barat (od 67. Mezga), Medved, Šarić, Herceg, Mihalić, Perčić (od 59. Ferlin), Brezovec (od 74. Karlovčec), Fadić. Trener Mario Kovačević.

Nogometna rapsodija u Križevcima gdje je Polet simpatičnom domaćinu dao čak «sedam komada». Četiri pogotka je postigao Medved dok su se u listu strijelaca još upisali i Brezovec, Ferlin i Mezga. Domaćin je još i dobro prošao jer je izuzetno raspoloženi Polet imao prilika da ih još teže porazi. (zp)

PAROVI 11. KOLA (Subota 14:00)

Bjelovar - Mladost Ždralovi, Virovitica – Podravina, Tehničar – Papuk, Polet (SMNM) – Graničar, Podravac – Rudar, Varteks - Radnik – Križevci