Nogomet 01.06.2018. 09:59. Zadnja izmjena: 01.06.2018. 10:00.

Nogomet

3. nogometna liga istok: Pobjeda Međimurja u Čepinu

ČEPIN – MEĐIMURJE 0:2 (0:1)

ČEPIN – Igralište Čepina. Gledatelja: 200. Sudac: Matteo Bednjaec (Slavonski Broj). Strijelci: 0:1 Škvorc (9), 0:2 Tkalčić (60).

MEĐIMURJE: Galoši, Munivrana, Brcković, Antonović, Pajić, Marcijuš, Tkalčić (75. Šimunić), Sabol (52. Malenović), Škvorc, Režić, Šarić (88. Rališ). Trener: Matija Kristić.

Čakovčani su uspješno „riješili“ teško i zahtjevno gostovanje u Čepinu i s pobjedom, koja im uoči posljednjeg prvenstvenog kola „donosi“ 3. mjesto na tablici, vratili se u Čakovec.

Posebno su dobro odigrali prvih 45 minuta. Već u 9. minuti Škvorc je postigao vodeći pogodak. Početkom drugog poluvremena u 55. minuti Škvorc koji je prekršajem zaustavljen u domaćem kaznenom prostoru nije realizirao udarac s 11 metara, a ispravio ga je u 60. minuti Tkalčić koji je postigao drugi pogodak. Domaći su u drugom poluvremenu bili nešto opasniji, dva je puta Galoši dobrim intervencijama spašavao, a nakon drugog pogotka Čakovčani su do kraja susreta dobrom igrom taktikom kontrolirali rezultat.