Nogomet 05.09.2017. 08:34. Zadnja izmjena: 05.09.2017. 08:34.

3. kolo

4. HNL ČAKOVEC / VARAŽDIN: Prva pobjeda Pušćina

NEDELIŠĆE  2

SLOGA           0

Nedelišće - stadion Trate. Gledatelja 250. Sudac: Tomičić. Strijelac: 1:0 Mandić (88, 90).

Nedelišće: Kocijan, Pintarić, Antunović, Brlenić, Filipović, Martinović, Špicar (46. Panić), Nemet, Vizinger (69. Mandić), Mesarić, Jambrošić (59. Vibovec). Ttrener Krešimir Šenji

Sloga: Mihalković, Katančić (90. Vabec), Obadić, Bajus, Kosalec, Fučko, Murković, Koprivec (65. Marčec, 90. Kolar), Zoka, Caban, Baksa. Trener Tihomir Blažeka

Prije početka utakmice minutom šutnje odana je počast nedavno preminulom Stjepanu Marciušu - Črnom, dugogodišnjem članu NK Nedelišće. Međimurski derbi odigran pred oko 250 gledatelja donio je borbenu i neizvjesnu utakmicu u kojoj je domaćin pred sam kraj utakmice pogocima jockera s klupe Mandića ostvario treću uzastopnu pobjedu. (ZP)

MLADOST K. 0

RUDAR          1

Prelog - igralište Mladosti. Gledatelja 200, sudac Novosel. Strijelac: Vurušić (36).

Mladost Komet: F. Farkaš, D. Farkaš, Bukal, Halić (64. Jambrović), Golubić, Balent, Hladnik (53. Pintarić), Tišljarić, Baksa (83. Sraka), Vuk (87. Kraus), Radiković. Trener Gregor Bunc

Rudar: Rajf, De. Levačić, Šardi, Vuri, Vurušić (87. Šoltić), A. Zadravec (74. Da. Levačić), Novak, M. Zadravec, Risjonić, Goričanec, Radiković (90. Šoltić). Trener Anton Srša

Otvorena i neizvjesna utakmica u kojoj je domaćin imao nekoliko odličnih prilika za pogodak koje nije realizirao da bi gosti u 36. minuti nakon brze kontre postigli pogodak na kraju vrijedan pobjede. (ZP)

PODRAVINA 1

SLOBODA     0

Ludbreg - stadion Podravine. Gledatelja: 150. Sudac: Dario Velđi (Štefanec). Strijelac: 1:0 Sakač (45).

Sloboda: M. Tkalčec, J. Tkalčec, Ivanuša, Begović, Mesarić, Katanec, Srnec, Kolarić, Fegeš, P. Hergotić, L. Hergotić (76. Okreša). Trener Milivoj Goricaj

Izjednačenu igru u prvih 45 minuta domaći su ipak završili vodstvom. U posljednjoj 45. minuti Sakač je dobro završio jednu od rijetko opasnih akcija i postigao pogodak koji je, kasnije se ispostavilo, riješio pitanje pobjednika. U drugom poluvremenu bez nekih prilika, pa je ostao rezultat iz 45. minute. (JF)

MEĐIMUREC 7

PLITVICA       0

Dunjkovec-Pretetinec - igralište Hraščica. Gledatelja:120. Sudac: Dino Kramar (Vž).

Strijelci: 1:0 Kregar (9), 2:0 Treska (19), 3:0 Treska (42), 4:0 Hrustek (54), 5:0 Deglin (62), 6:0 Yokoyama (82), 7:0 Hrustek (88).

Međimurec: Marciuš, Kai (60. Pofuk), Martinčević, Vabec (57. Deglin), Hrustek, Kregar (57. Ignjić), Treska (65.Zadravec), Kopjar (46. Yokoyama), Šimić, Šostarić, Piškor. Trener Želimir Orehovec

Gosti su ti koji moraju biti ite kako zadovoljni konačnim ishodom. Da su domaći iskoristili sve povoljne prilike rezultat je mogao biti daleko dvocifren. Osim što su postigli 7 efektnih pogodaka, sve nakon lijepih i izrađenih kombinacija, za jedan je kriv gostujući vratar koji je dobrim obranama spriječio primiti još nekoliko pogodaka. A “krivci“ da rezultat nije dvocifren su Kregar i Zadrvaec koji nisu realizirali svaki po dvije izgledne prilike. (JF)

DINAMO        2

N. MAROF     0

Domašinec - igralište Kokotov Vez. Gledatelja 150. Sudac Pavlić. Strijelci: 1:0 Marković (75), 2:0 Krznar (81).

Dinamo: Fodor, Bihar (61. Hlišć), Antonović, Krznar, Dominić, Bađari (90. Novak), Petak, Marković (85. Jakšić), Ribić (89. Papak), Kovač, Drožđek. Trener Nikola Goričanec

Nova domaća pobjeda nogometaša Dinama izborena u samoj završnici utakmice kada  Marković i Krznar postigli pogotke vrijedne nova tri boda. (ZP)

PUŠĆINE       2

BEDNJA        0

Pušćine - igralište NK Pušćine. Gledatelja 150. Sudac Slunjski. Strijelac: Ribić (69, 90).

Pušćine: Kolar, Papec, Bosilj, Punčec, Kocijan (88. Horvat), Punčec, Posavec, Marković (46. Novak), Požgaj, Ribić, Celinger

Nakon ostavke trenera Cara domaćin je prekinuo crni niz od dva uzastopna poraza te je pogocima Ribića u 69. i 90. minuti ostvario zasluženu pobjedu. (ZP)

NEDELJANEC          2

POLET           4

Nedeljanec - igralište Nedeljanca. Gledatelja 180, Sudac Filipić. Strijelci: 0:1 Medved (1), 1:1 Matučec (62), 1:2 Medved (67), 1:3 Vinko (73), 1:4 Medved (76), 2:4 Kišić (80)

Polet: M. Horvat, Karlovčec, Radiković (52. Goričanec), Vinko, Barat, P. Horvat (74. Vršić), Medved (80. Karlovčec), Cvetković (81. Filipović), Mlinarić, Herceg (89. Tomšić), Turk. Trener Goran Makovec

Očekivano nova pobjeda Poleta na "krilima" trostrukog strijelca Medveda. (ZP)

Preostali rezultat 3. kola: Jalžabet - Zelengaj 1:0.

PAROVI 4. KOLA (17 sati): subota: Zelengaj - Mladost Komet, Rudar - Podravina, Sloboda - Međimurec, Polet - Plitvica; nedjelja: Novi Marof - Nedelišće, 10h: Sloga - Pušćine, Bednja - Jalžabet, Nedeljanec - Dinamo.