Nogomet 01.10.2018. 10:15. Zadnja izmjena: 01.10.2018. 10:19.

7. kolo

4. LIGA ČAKOVEC / VARAŽDIN: Sedam golova nogometaša Preloga

RUDAR 0

DINAMO 1

Mursko Središće – Igralište Šoderka. Gledatelja: 200. Sudac: Nino Škrobar (Brezje). Strijelac: 0:1 Krznar (34).

Rudar: Rajf, Šprajc, Vuri, Vurušić, Šoltić (79. Levačić), Radiković, Novak, Toplek, Petak (46. Goričanec), Vinko (46. Zadravec), Skoliber. Trener: Željko Domjanić.

Dinamo: Fodor, Jarić, Novak, Hlišć, Krznar (83. Dodlek), Horvat, Igrec, Petak, Marodi, Kovač, Drožđek. Trener: Nikola Goričanec.

Lokalni derbi „dobili su“ gosti, pogodak u 34.minuti riješio je pitanje pobjednika. Postigao ga je Krznar nakon što mu je Rajf prvo obranio udarac s 11 metara, odbijenu loptu ipak je pospremio u mrežu. Do kraja susreta bilo je prilika za promjenu rezultata, a da je kojim slučajem susret završen bez pobjednika možda bi to bilo najrealnije. Ovako su se gosti veselili važnoj pobjedi i bodovima. (jf)

PUŠČINE 1

DUBRAVKA/ZAGORAC 1

Pušćine – Igralište Puščina. Gledatelja: 150. Sudac: Denis Buden (Ljubeščica).Strijelci: 0:1 P. Conjar (26), 1:1 Pintarić (51).

Pušćine: Banfić, Papec (81. Ro. Punčec),Bosilj,Kocijan, Re. Punčec (46. Dovečer), Levanić, Posavec (46. Pintarić),Kos, Požgaj (46. Celinger), Kišić, Mesec. Trener: Boris Đorđević.

Utakmica s dva različita poluvremena. U prvom bolji i konkretniji gosti što je rezultiralo njihovim zasluženim vodstvom. Nakon udarca iza kuta u 26.minuti P. Conjar je postigao vodeći pogodak. U drugom poluvremenu nakon tri igračke izmjene u domaćim redovima njihova bolja igra, izjednačujući pogodak Pintarića i nekoliko neiskorištenih prilika za pobjedu. Gosti u tom dijelu nisu više bili tako raspoloženi za igru pa na kraju svakom po bod što je možda i najrealnije. (jf)

JALŽABET 2

MEĐIMUREC 3

Jalžabet – Igralište Jalžabeta. Gledatelja: 100. Sudac: Željko Panić (Varaždin). Strijelci: 1:0 Janušić (10), 2:0 Bručić (15), 2:1 Hrustek (27), 2:2 Strahonja (34), 2:3 Kai (63).

Međimurec: Bulić, Kai, Vabec, Hrustek, Copić (76. Zadravec), Golik (53. Novko), Treska, Kopjar (64. Mizuguchi), Škeljo, Šostaić, Strahonja (37. Štrukelj, 82. Šobak). Trener: Davor Piškor.

Brzo su domaći, već u 15. minuti imali uvjerljivo 2:0 vodstvo. Što je uglavnom od njih bilo sve. Jer do kraja susreta gosti su preokrenuli rezultat, igrali bolje, imali inicijativu i nakon vodećeg pogotka do kraja susreta dobro kontrolirali igru i rezultat. I zasluženo se na kraju veselili važnoj pobjedi i bodovima. (jf)

BEDNJA 1

SLOGA 0

Beletinec –Igralište kod mosta. Gledatelja: 150.Sudac: Željko Turk (Zebanec). Strijelac: 1:0 Klopotan (77).

Sloga: Vurušić, Katančić (87. Mihalic), Obadić, Bajus, Kosalec, Baksa, Hegotić (46. Caban), Antonović, Knežević, Ladić (80. Rodrigues), Kukovec. Trener: Tihomir Blažeka.

Dobra igra Čakovčana u prvom dijelu susreta nije rezultirala bar jednim pogotkom. Domaći su to iskoristili u drugom dijelu susreta i oni postigli pogodak koji je odlučio o pobjedniku. (JF)

POLET (SMNM) 3

OMLADINAC 2

Sveti Martin na Muri - Igralište NK Polet. Gledatelja 300. Sudac: Vugrinec. Strijelci: 1:0 Čurin (17), 1:1 Mikulaj (39), 1:2 Yamato (46), 2:2 Čurin (55), 3:2 Goričanec (90).

Polet/SMnM: Jambres, Sakač (od 46. Cvetković), Mezga, Hozjan, Barat, Ferlin (od 46. Medved), Karlovčec (od 68. Rožman), Mlinarić (od 61. Goričanec), Herceg, Čurin, Turk (od 48. Karlovčec). Trener: Stevica Žganec.

Omladinac: Križarić, Goričanec, Reich, Lukman, Mikulaj (od 82. Varga), Yamato, Novak, Lesjak, Drk, Jurinec, Lukman. Trener: Dražen Novak.

Isključenje: Drk (74), Hozjan (84).

Međimurski derbi donio zanimljivu, neizvjesnu utakmicu sa puno preokreta i rezultatske neizvjesnosti sa dva isključenja koji je završio pobjedom domaćina pogotkom Goričanca u dubokoj sudačkoj nadoknadi. (ZP)

MLADOST KOMET 7

NOVI MAROF 1

Prelog - Igralište Prelog. Gledatelja 150. Sudac Pavlić. Strijelci: 1:0 Hladnik (16), 1:1 Vidović (22), 2:1 Golubić (40), 3:1 Golubić (62), 4:1 Radiković, 5:1 Radiković, 6:1 Šimunić (85), 7:1 N. Bukal.

Mladost Komet: Farkaš, Šimunić, Sraka, N. Bukal, Pintarić (od 83. Božek), Jambrović, Golubić (od 80. Škiljo), Vuk, Hladnik (od 70. Rašan), D. Bukal (od 65. Radiković), Halić (od 60. Vagjunec). Trener: Gregor Bunc.

Izuzetno raspoloženi domaćin posebno u nastavku utakmice odigrao je odličnu utakmicu te ostvario visoku pobjedu koja je prema propuštenim prilikama mogla biti još veća. Po dva pogotka postigli su Golubić i Radiković te po jedan Hladnik i N. Bukal. (ZP)

NEDELJANEC 3

NEDELIŠĆE 2

Nedeljanec - Igralište Nedeljanec. Gledatelja 250. Sudac: Velđi. Strijelci: 1:0 Kovačić (8), 2:0 Gredelj (35), 2:1 Mesarić (44), 2:2 Vibovec (69), 3:2 Kovačić (74).

Nedelišće: Kocijan, Vibovec, Martinović, Levačić (od 46. Capan), Filipović, Jurak (od 70. Vizinger), Dodlek, Mesarić, Slunjski, Pomper, Mesarić. Trener: Goran Međumurac.

Do 35. minute domaćin je vodio 2:0 ali su gosti pogocima Mesarića i Vibovca poravnali rezultat na 2:2. Pet minuta kasnije po drugi puta Kovačić postiže pogodak za novo vodstvo domaćina da bi gosti do kraja pokušali doći do pogotka imali su nekoliko odličnih prilika koje nisu uspjeli realizirati te su travnjak napustili pognutih glava. (ZP)

Ostali rezultati: Varteks – Podravina 4:0.

PAROVI 8. KOLA (15:30): subota: Polet – Pušćine, Međimurec – Podravina, Varteks – Mladost Komet; nedjelja: Novi Marof – Omladinac, Dubravka Zagorac – Rudar, Dinamo (D) – Bednja, Sloga (Č) – Nedeljanec (10 sati), Nedelišće - Jalžabet.