Nogomet 10.04.2018. 22:16. Zadnja izmjena: 10.04.2018. 22:22.

19. kolo

4. LIGA ČAKOVEC / VARAŽDIN: U derbiju Međimurec svladao Slobodu

NEDELIŠĆE 2

N. MAROF 1

Nedelišće - igralište SRC Trate. Gledatelja 250. Sudac Buden. Strijelci: 0:1 Sakač (35), 1:1 Međumurac (47), 2:1 Brlenić (79, 11m).

Nedelišće: Kocijan, Vibovec, Levačić, Bađari, Brlenić, Filipović (77. Marciuš), Martinović, Šimunić, Vizinger, Međumurac, Pomper. Trener Goran Međumurac

Domaćin je u borbenoj i neizvjesnoj utakmici ostvario tešku ali potpuno zasluženu pobjedu. Gosti su poveli u 35. minuti pogotkom Sakača da bi Međumurac u 47. minuti poravnao. U 79. minuti u gostujućem šesnaestercu srušen je Vizinger i sudac pokazuje na najstrožu kaznu iz koje Brlenić postiže pogodak na kraju vrijedan pobjede. (ZP)

MLADOST K. 1

ZELENGAJ 0

Prelog - igralište NK Prelog. Gledatelja 150. Sudac: Jarnjak, Strijelac: Balent (70, 11 m).

Mladost Komet: Farkaš, Sraka, N. Bukal, Pintarić (85. Farkaš), Golubić (62. D. Bukal), D. Bukal, M. Radiković, Tišljarić, Horvat (46. Jambrović), Vuk, S. Radiković. Trener Gregor Bunc

Teška ali potpuno zaslužena pobjeda nogometaša Mladosti Kometa protiv čvrste i borbene ekipe Zelengaja. Domaćin je tokom cijele utakmice dominirao propustio je mnoštvo odlični prilika da bi pogodak vrijedan pobjede postigao je Balent iz najstrože kazne u 70. minuti. (ZP)

PODRAVINA 3

RUDAR 1

Ludbreg - gradski stadion. Gledatelja: 150.Sudac. Marijan Dumančić (Čakovec). Strijelci: 1:0 Fajt (18), 1:1 Čalopa (56), 2:1 Valjak (76), 3:1 Valjak (87).

Rudar: Stojko, Šardi, Vuri, Vurušić, Risonjić, Novak, Levačić, Zadravec, M. Šoltić, Čalopa (80. N. Šoltić), Radiković. Trener Vugrinec

Poraz koji to nije trebao biti. Unatoč inicijative u prvih 45  minuta na odmor se otišlo vodstvom domaćih koje je u 56. minuti anulirao Čalopa. Iza toga nekoliko neiskorištenih prilika gostiju, domaći su jednom loptu izbacili i s gol linije pa je pobjednik dobiven u finišu susreta. To su bili domaći koji su iskoristili u jeku gostujuće inicijative dva brza i dobro izvedena protunapada za dva pogotka koji su odlučili o pobjedniku. (JF)

PUŠĆINE 4

SLOGA 3

Pušćine - igralište NK Pušćine 150. Gledatelja 150. Sudac Juras. Strijelci: 1:0 Bosilj (17, 11m), 2:0 Cenger (20), 3:0 Rob. Punčec (57), 3:1 Baksa (60), 3:2 Fučko (66), 3:3 Obadić (85), 4:3 Ren. Punčec (88).

Pušćine: Kolar, Papec, Bosilj, Kocijan, Ren. Punčec, Dovečer (84. Posavec), Levanić (87. Petrić), Horvat (46. Rob. Punčec), Pintarić (63. Cirkvenčić), Božić, Celinger. Trener Boris Đorđević

Nedelišće: Vurušić (46. Đuranić), Friščić, Obadić, Gyofi, Caban, Kosalec, Baksa (84. Hrastić), Antonović, Fučko, Kovačić (59. Zoka). Trener Tihomir Blažeka

Odlična nogometna predstava u kojoj je domaćin poveo do 57. minute pogocima Bosilja, Celingera i Rob. Punčeca s 3:0 te posustao, što su gosti iskoristili i do 88. minute preko Bakse, Fučka i Obadiča poravnali na 3:3. Ipak, Pušćine dvije minute do kraja utakmice pogotkom Renata Punčeca postiže pogodak vrijedan pobjede. (ZP)

MEĐIMUREC 3

SLOBODA 0

Dunjkovec-Pretetinec - igralište Hraščica. Gledatelja: 250.Sudac: Dario Velđi (Štefanec). Strijelci: 1:0 Yokoyama (43), 2:0 Hrustek (74), 3:0 Kai (84).

Međimurec: Bulić, Kai, Šprajc, Deglin (60. Piškor), Hrustek (86. Vesenjak), Yokoyama (86. Zadravec), Treska (67. Vuk), Šmit, Kopjar (77. Ignjić), Šostarić, Vabec. Trener Davor Piškor

Sloboda: Tkalčec, Marčec (80. Mesarić), Cvetković, Katanec, Srnec (59. Vagjunec), Vrbanec, Kolarić (81. Hergotić), Begović, Novko, Tkalec, Kukovec. Trener Milivoj Goricaj

Susjedski derbi protekao je u znaku domaćih i na kraju njihovoj zasluženoj pobjedi. Imali su inicijativu tijekom svih 90 minuta, postigli tri pogotka, imali još nekoliko prilika, bila je to rutinska igra i pobjeda. Gosti su se uglavnom branili, jedinu pravu pliku i to za vodeći pogodak nije u 4. minuti iskoristio Marčec. Domaći su dvije minute pred kraj prvog poluvremena postigli vodeći pogodak, nakon ubačaja s lijeve strane Yokoyama je bio precizan. Yokoyama i Kai imali su svaki još po jednu priliku, oba je puta Tkalčec bio siguran. Bio je međutim nemoćan u 74. minuti kada je na precizno dodavanje Yokoyame Hrustek bio precizan i postigao drugi pogodak. Treći pogodak postigao je Kai nakon udarca iz kuta, najviše je skočio i udarcem glavom matirao Tkalčeca. Tako su domaći i dalje u drugom dijelu prvenstva ostali neporaženi.

PLITVICA 1

POLET 3

Gojanec - igralište NK Plitvica. Gledatelji 200. Sudac Škrobar. Strijelci: 0:1 Mlinarić (48), 0:2 Medved (58), 0:3 Goričanec (68), 1:3 Buhin (83).

Polet: Jambres, Sakač, Huzjan, Barat (73. Karlovčec), Horvat, Medved (63. Ferlin), Cvetković, Mlinarić (78. Vršić), Herceg, Čurin (55. Goričanec), Turk (80. Tomšić). Trener Stevica Žganec

Kao što se i očekivalo Polet je pobijedio u Gojancu 1:3. Nakon prvog dijela u kojem se mreže nisu takle u nastavku Mlinarić u 48. Medved u 58. i Goričanec u 68. Minute donose visoko vodstvo gostima dok domaćin u 83. Minuti pogotkom Buhina tek uspijeva ublažiti poraz. (ZP)

DINAMO 0

NEDELJANEC 1

Domašinec - igralište Kokotov vez. Gledatelja 150. Sudac:  Jelić. Strijelac: Škvarić (67).

Dinamo: Fodor, Bihar (70. Drvoderić), Hlišć, Antonović, Krznar, Horvat, Igrec, Petak, Jakšić (58. Katančić), Ribić, Kovač. Trener Nikola Goričanec

Domaćin je imao inicijativu te nekoliko odličnih prilika koje nije iskoristio za što je bio kažnjen u 67. minuti kada je Škvarić postigao pogodak i svojoj ekipi donio pobjedu. (ZP)

Rezultati odgođenih utakmica: Plitvica - Međimurec 2:2, Novi Marof - Dinamo (D) 0:0.

PAROVI 20. KOLA (16:30): subota: Zelengaj - Podravina, Rudar - Međimurec, Sloboda - Plitvica, Polet - Dinamo; nedjelja: Nedeljanec - Nedelišće, Novi Marof - Pušćine, 10h: Sloga - Jalžabet, Bednja - Mladost Komet.