Nogomet 30.05.2018. 23:35. Zadnja izmjena: 30.05.2018. 23:35.

Čakovec

Brazilski nogometaši uveličali Dan Grada

Veterani Čakovca - Veterani Brazila 1:3

Čakovec - SRC Mladosti. Gledatelja: 200. Sudac: Nino Škrobar (Brezje). Pomoćnici: Zobec i Jakovljev. Strijelci: 1:0 Dodlek (34), 1:1 Andrade (47), 1:2 Andrade (51), 1:3 Baptista (63).

Veterani Čakovca: Ružić, Jambrošić, Bel, Topolnjak, Šarić, Srpak, Herman, Debelec, Dražić, Dodlek, Vuković (još su igrali Bogdan, Žnidar, Gačal, Kikelj, Knezić, Srnec, Rodiger, Klinec, Mikulić, Kolarić, Želežnjak, Culjak, Cerovec). Izbornik Dragutin Vabec

Veterani Brazila: Ferreira, Laurindo, Machado, Gilmar, Tilo, De Jesus, Polto, Andrade, Baptista, Vital, Timinho (još su igrali Haxashi, Melo). Izbornik Bruno Brito

Utakmica igrana u povodu Dana grada Čakovca. Veterani iz Brazila koji se nalaze na kratkoj turneji po Europi uveličali su proslavu i boljom igrom u drugom dijelu susreta zabilježili pobjedu. U prvom poluvremenu dok je igrao kvalitetno jači sastav, domaćini su vodili i imali još dvije šanse. U drugom poluvremenu mnogo izmjena u domaćem sastavu i pobjeda gostiju.

• Tijekom jutarnjih sati veterani Brazila održali su pokazni trening s polaznicima Škole nogometa Međimurje Čakovec, Škole nogometa Sloge Čakovec, Škole nogometa Mladost Ivanovec i Škole nogometa Omladinac / Sloboda Novo Selo Rok / Mihovljan, na terenima u Čakovcu, Ivanovcu i Novom Selu Rok. Svi mladi sudionici i njihovi treneri bili su zadovoljni učinkom ovaj put „brazilskog“ treninga, trening im je dobro došao, a s učinkom je bio zadovoljan i šef brazilskih trenera Bruno Brito.

Cijelu organizaciju Dana brazilskog nogometa u Čakovcu potpisuju uz Grad Čakovec i Zajednica sportova Čakovec i Baptistička crkva Mačkovec. Sve je na kraju dana zaključeno zajedničkim druženjem.