Nogomet 19.04.2017. 12:49. Zadnja izmjena: 19.04.2017. 12:52.

ŽNK Zrinski

Čakovčanke porazom završile nastup u završnici hrvatskog Kupa

PREGRADA – KATARINA ZRINSKI 3:1 /2:0/

PREGRADA – Igralište Pregrade. Gledatelja: 30. Sutkinja. Sabina Bolić (Zagreb). Strijelci: 1:0 Špoljar (4), 2:0 Glavač (32), 2:1 Šćukanec Hopinski (58), 3:1 Glavač (89).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Kušteljega, Brežni, Vugrinec (46. Mikolaj), Đula, Vurušić (46. Bakač), Perčić, Zadravec, Horvat, Kelemen (70. Vuković), Šćukanec Hopinski. Trener. Neven Kreslin.

Čakovčanke su u Pregradi rano nepažnjom obrane primile pogodak, kasnije do kraja poluvremena još jedan. Nakon što su u 58. minuti smanjile vodstvo domaćih imale su dvije prilike za preokrenuti rezultatski ishod (Đula i Šćukanec Hopinski), nisu međutim uspjele pa su domaće minutu pred kraj susreta postigle treći, pobjedonosni pogodak i one će igrati u polufinalu. Čakovčankama pak do kraja sezone ostaje igrati što bolje i postići dobre rezultate u prvenstvenim susretima i osigurati opstanak u prvoligaškom društvu.