Nogomet 13.07.2020. 08:21. Zadnja izmjena: 13.07.2020. 08:23.

Prva nogometna liga žene

Čakovčanke zabilježile važnu i zasluženu pobjedu

KATARINA ZRINSKI – VIKTORIJA 2:0 (1:0)

NOVO SELO ROK – Stadion Omladinca. Gledatelja: 100. Sudac. Toni Dadić (Zagreb). Strijelci: 1:0 Bakač (14), 2:0 Cicijelj (83).

KATARINA ZRINSKI: Branović, Pecek (66. Petak), Klarić, Cicijelj, Čurić, Vurušić, Bakač, Samardžija, Horvat, Nagy, Mendaš. Trener: Neven Kreslin.

VIKTORIJA: Mendeš, Karić, Čavić, Obradović (89. Tot), Matuzić, Kurkutović, Martinko, Skalić, Petrović, Glavač (89. Jelčić), Vranaaiać (46. Ivković). Trener: Boris Cesarec.

Nakon poraza u Slavonskom Brodu u prvoj utakmici doigravanja – Lige za opstanak Čakovčanke su s istim protivnikom, ovaj puta kao domaćini, zabilježile važnu i zasluženu pobjedu. Imale su više inicijative tijekom svih 90 minuta. Prvi pogodak postigla je Bakač u 14. minuti, a pitanje pobjednika riješila je Cicijelj sedam minuta pred kraj. Ista je igračica u 90. minuti pogodila stativu, a gošće tijekom cijelog susreta nisu ni jednom opasnije ugrozile domaću vratarku Branović.