Nogomet 05.11.2019. 12:07. Zadnja izmjena: 05.11.2019. 12:13.

10. kolo

ČETVRTA NL ČAKOVEC – VARAŽDIN: Lokalni derbi bez pobjednika

SLOGA – MLADOST 1:1

ČAKOVEC – Igralište Sloge. Gledatelja: 250. Sudac: Goran Babić (Varaždin). Strijelci: 1:0 Baksa (14), 1:1 Nađ (67).

SLOGA: Vurušić, Obadić, Kosalec, Baksa, Vinković, Knežević, Borko, Horvat, Marčec, Toplek, Hlapčić. Trener: Tihomir Blažeka.

MLADOST: Prekupec, Pavlic (61. D. Igrec),Kvakan, Tarandek, Nađ, Vlah, Mustač, Gašparić (68. Skitarelić), Šulj (46. Mlinarec), Magdalenić, F. Igrec. Trener: Tihomir Nestić.

Lokalni derbi završen je bez pobjednika. Domaći su rano došli u vodstvo, gosti sredinom drugog poluvremena poravnali, a obje su momčadi imale prilike za promjenu rezultata.

DUBRAVKA-ZAGORAC 0
MLADOST KOMET 3

Turčin Igralište NK Dubravka. Gledatelja 100. Sudac Velđi.
Strijelci: Ishida (2), Golubić i Sato.

DUBRAVKA-ZAGORAC: Knežević, P.Conjar, Sinković, Belaj, Sakač (Čurila), I.Conjar, Šestak, Medved ( Čulina), Pofuk ( Hrebak), Kaniški (Copić), Katalenić. Trener: Dejan Car.

MLADOST KOMET: Kanižaj, Balen, Bukal (Zvornik), Sato, Radiković, Golubić (Rašan), Ishida, Reif (Ohler), Jambrović, Hozjak (Halić), Šimunić. Trener: Damir Pigac.

Odlična utakmica nogometaša Mladosti Kometa iz Preloga donijela im je visoku i potpuno zasluženu pobjedu u Turčinu nad momčadi Dubravka-Zagorac. Strijelci za Preložane bili su Ishida (2), Golubić i Sato.

IVANČICA 2
NEDELIŠĆE 1

Ivanec - Gradski stadion. Gledatelja 200. Sudac Fleten.
Strijelci: 1:0 Vukman (60), 1:1 Kirić (69), 2:1 Božak (86, 11m).

IVANČICA: Andreić, Friščić, Vinceković, Kostanjevec, Vukman, Gregur, Božak, Jagić, Vrbanić (od 26. Kolarek), Jagić, Piskač (od 60. Varga, od 81. Hehet). Trener: Damir Friščić.

NEDELIŠĆE: Rukljač, Kirić, Patafta, Jurak, Vizinger (od 79. Dodlek), Sabol, Martinović, Capan, Farkaš (od 81. Šimunić), Vibovec, Lesjak (od 62. Panić). Trener: Željko Vukšić.

Poraz nogometaša Nedelišća u Ivancu unatoč dobroj igri. U 24. minuti ukazala se velika prilika za vodstvo. Nakon prekršaja nad Jurakom dosuđen je kazneni udarac. Pokušaj Juraka obranio je domaći vratar, dok odbijenu loptu Capan ne pretvara u pogodak. U 53. minuti, Kirić s ruba šesnaesterca pogađa stativu. Kazna stiže u 60. minuti kada Vukman postiže pogodak za 1:0. Devet minuta kasnije Kirić rezultat poravnava na 1:1 dok nešto kasnije  priliku utakmice ne koristi Vizinger. U 85. minuti utakmice za domaćina je nakon igranja rukom dosuđen kazneni udarac kojeg Božak pretvara u pogodak za konačnih 2:1.

NEDELJANEC 1
DINAMO (P) 1

Nedeljanec Igralište NK Nedeljanec. Gledatelja 250. Sudac: Škrobar.
Strijelci: 1:0 Matučec (18), 1:1 Nađ (32).

NEDELJANEC: Mikić, Kučko, Mesec, Žmegač, Matučec, Kovačić, Škvarić, Hanžek, Bistrović (od 57. Žganec), Glavaš, Modrić (od 46. Đunđek).

DINAMO (P): Jalšovec, Križaić, Jančec, Švenda, Nađ (od 90+1. Klekar), Baksa, Gajnik, Dodlek, Jančec (od 66. Vutek), Šmit, Bujan. Trener: Josip Šegović.

Bez pobjednika završila je utakmica Nedeljanca i Dinama iz Palovca u kojoj je domaćin poveo u 18. minuti da bi gosti poravnali preko Nađa u 32. minuti direktnim udarcem iz kuta.

OMLADINAC (NSR) 4
MEĐIMUREC 2

Novo selo Rok Igralište NK Omladinac (NSR). Gledatelja 300. Sudac Vugrinec
Strijelci: 1:0 Kamiya (13), 2:0 Drk (18), 2:1 Kos (19), 3:1 Meglić (40), 4:1 Toplek (81), 4:2 Treska (83).

OMLADINAC (NSR): Križaić, Goričanec, Lukman, Meglić, Sermek, Čurčić, Toplek, Jurinec (od 77. Vidović), Rališ (od 89. Da.Mesarić), Drk (od 84. De.Mesarić), Kamiya. Trener: Danijel Štefulj.

MEĐIMUREC: Posavec, Kai, Šobak (od 46. Ishida), Vabec, Novko, Hrustek (od 81. Zadravec), Kos, Malnar, Treska, Štrukelj, Novko. Trener: Antun Jukić.

Borbeniji angažiraniji domaćin ostvario je potpuno zasluženu visoku pobjedu nad Međimurcem. Japanski internacionalac Kamiya dovodi domaćina u vodstvo u 13. minuti da bi Drk u 18. povećao rezultat na 2:0. Gosti se vraćaju u utakmicu u 19. minuti preko Kosa dok Meglić u 40. te Toplek u 81. minuti donose Omladincu vodstvo od 4:1. Treska u 83. minuti uspijeva zabiti za konačnih 4:2.

DINAMO (D) 1
ZELENGAJ 1

Domašinec Igralište Kokotov Vez. Gledatelja 100. Sudac Kramar. Strijelci: 0:1 Horvat (56), 1:1 Krznar (90).

DINAMO (D): Žagar, Drvoderić (od 59. Hlišć), Novak, Antonović (od 83. Jakšić), Krznar, Dominić, Igrec, Petak, Horvat, Kovač, Drožđek. Trener: Nikola Goričanec.

ZELENGAJ: Vitez, Prkušić, Hudoletnjak, I. Vrbanić, V. Vrbanić, Kapitan, Mlakar, Horvat, Vrček, Soldatek, Ismajlovski. Trener: Damir Lacko.

Bez pobjednika završio je susret Dinama i Zelengaja u kojem je domaćin dominirao propustio mnogo odličnih prilika da bi gosti u 56. minuti poveli pogotkom Horvata. Domaćin u posljednjim trenucima utakmice uspijeva pogotkom Krznara poravnati rezultat na 1:1 i izbjeći poraz.

Tablicu i parove idućeg kola pogledajte u tiskanom izdanju.