Nogomet 16.04.2019. 09:54. Zadnja izmjena: 16.04.2019. 09:58.

21. kolo

ČETVRTA NOGOMETNA LIGA ČAKOVEC – VARAŽDIN: Nastavlja se mrtva trka Poleta iz Svetog Martina i Varteksa

RUDAR 0

SLOGA 1

Mursko Središće – Igralište Šoderka. Gledatelja: 150. Sudac: Denis Buden (Ljubeščica). Strijelac: 0:1 Cruz Fabricio (42-11 m).

Rudar: Končić, Šardi, Šprajc, Petak (72. Toplek), A. Zadravec, Šoltić, Radiković, M.Zadravec, Goričanec, Vinko, Skoliber. Trener: Smiljan Liklin.

Sloga: Furuya, Obadić, Kosalec, Baksa (88. Bogdan), Knežević, Borko, Cruz Fabricio, Zoka, Caban, Kukovec, Hlapčić. Trener: Tihomir Blažeka.

Lokalni derbi zasluženo su dobili Čakovčani. Nakon što nisu realizirali prvi kazneni udarac, Cruz Fabricio je bio precizniji u 42. minuti, također iz kaznenog udarca. Bio je to jedini pogodak na utakmici vrijedan tri bod. Domaći su pokušali izjednačiti u drugom poluvremenu, no, 'slogaši' su se dobro branili i na kraju osvojili važna tri boda. (J. Freiler)

MLADOST KOMET 1

POLET 1

Prelog - Stadion Mladosti. Gledatelja 200. Sudac: Žganec. Strijelci: 0:1 Ferlin (33), 1:1 Golubić (85).

Mladost Komet: Farkaš, Halić (62. A. Radiković), Sraka, Pintarić, Jambrović, Golubić, Vuk, Hladnik, D. Bukal (60. S. Radiković), Balent, Šimunić. Trener: Gregor Bunc.

Polet: Jambres, Sakač, Hozjan, Goričanec (90. Turk), Barat, Ferlin, Horvat, Medved, Cvetković, Karlovčec, Herceg. Trener: Mario Kovačević.

Bez pobjednika završio je međimurski derbi Mladosti Kometa i vodećeg Poleta iz Svetog Martina na Muri. koji je donio borbenu, uzbudljivu i neizvjesnu utakmicu. Domaćin je propustio realizirati dvije prilike preko Golubića i Vuka da bi gosti poveli pogotkom Ferlina u 33. minuti. Konačan rezultat postavio je S. Radiković pet minuta prije kraja utakmice, kada je iskoristio asistenciju Golubića i glavom poentirao za 1:1. (Zlatko Premuš)

OMLADINAC (NSR) 0

DUBRAVKA-ZAGORAC 0

Novo Selo Rok - Igralište NK Omladinca. Gledatelja 200. Sudac: Novosel.

Omladinac (NSR): Križaić, Goričanec, Reich, M. Lukman, D. Lukman, Horvat (75. Mlinarić), Okubo (82. Mesarić), Kuhar, Belše (68. Vugrinec), Drk, Lesjak. Trener: Danijel Štefulj.

Utakmica Omladinca i Dubravke-Turčina završila je bez pobjednika 0:0 u kojoj je domaćin propustio realizirati nekoliko odličnih prilika za pogodak. (zp)

BEDNJA 1

NEDELIŠĆE 0

Beletinec Igralište Kod mosta. Gledatelja: 200. Sudac: Turk. Strijelac: 1:0 Šinjori(59).

Nedelišće: Kocijan, Pintarić, Caio Vinicius (70. Marciuš), Mesarić, Kolak, Jurak, Rodrigo Lima, Vizinger, Martinović, Capan, Šemper.

Minimalan poraz nogometaša Nedelišća u Beletincu protiv trećeplasirane momčadi prvenstva, Bednje. U prvome dijelu bilježimo nekoliko prilika pred oba gola, da bi u nastavku domaćin u 59. minuti postigao pobjedonosni pogodak preko Šinjorija. (Zlatko Premuš)

PUŠČINE 0

DINAMO (D) 0

Pušćine – Igralište Puščina. Gledatelja: 200. Sudac: Goran Tomičić (Varaždin).

Pušćine: Banfić, Papec, Bosilj, Ro. Punčec (78. Dovečer), Kocijan, Levanić, Posavec, Malnar, Požgaj (72. Pintarić), Kišić (68. Re. Punčec), Mesec. Trener: Boris Đorđević.

Dinamo (D): Fodor, Bihar,Novak, Hlišć, Igrec (83. Drvoderić), Petak, Marodi, Jakšić, Horvat, Kovač, Drožđek. Trener: Nikola Goričanec.

Loši vremenski uvjeti jedan su od razloga da nije bilo pogodaka utakmici, iako je bilo prilika s obje strane tijekom svih devedeset minuta. Tome su svakako pridonijeli i vratari, a posebno se istaknuo gostujući vratar Fodor. (JF)

NEDELJANEC 3

MEĐIMUREC 1

Nedeljanec – Igralište Nedeljanca. Gledatelja: 150. Sudac: Marijan Dumančić (Šenkovec). Strijelci: 1:0 Kovačić (9), 2:0 Hruškar (17), 2:1 Copić (54), 3:1 Glavaš (57).

Međimrec: Bulić, Kai, Vabec, Novko (80. Ignjić), Hrustek, Piškor, S. Treska, D. Treska, Ishida (46. Copić), Šobak (74. Zadravec), Štrukelj. Trener: Antun Jukić.

Zaslužena pobjeda domaćih, koji su igrali bolje, borbenije i konkretnije što pokazuje i konačni rezultat. Igrači Međimurca prema prikazanom nisu mogli rezultatski bolje proći. (JF)

Parovi 22. kola (16:30 sati): subota Novi Marof – Mladost Komet, Omladinac (NSR) – Polet (SMnM), Nedelišće – Nedeljanec, Podravina - Varteks, nedjelja Dubravka-Zagorac – Pušćine, Dinamo (D) – Rudar, Međimurec – Jalžabet, ponedjeljak (10 sati) Sloga (Č) – Bednja