Nogomet 03.11.2017. 15:15. Zadnja izmjena: 04.11.2017. 09:11.

1. liga nogometašica

Međimurske nogometašice izgubile od Dalmatinki

K. Zrinski - Split 0:11

Novo Selo Rok - stadion Omladinca. Gledatelja: 50. Sudac: Marin Horvat (Čakovec). Strijelci: 0:1 Lubina (13), 0:2 Rogan (16), 0:3 Dujmović (25), 0:4 Conjar (27), 0:5 Lubina (50), 0:6 Mišetić (53), 0:7 Conjar (56), 0:8 Rogan (68), 0:9 Conjar (60), 0:10 Conjar (86), 0:11 Lubina (90)

Katarina Zrinski: Šoltić, Kušteljega, Brežni, Mikolaj (69. Petrinović), Đula, Vurušić, Bakač, Kovačić (82. Novak), Horvat, Kelemen, Ščukanec/Hopinski (46. Lovrenčić). Trener Neven Kreslin

Rezultat je najbolji pokazatelj viđenoga, jedina dilema bila je kojim će krajnjim rezultatom susret završiti. Kvalitetni sastav Splićanki cijeli je susret odigrao vrlo odgovorno i ozbiljno, bilo je s njihove strane još prilika za uvjerljiviju pobjedu. Domaće s tek jednom prilikom u prvom poluvremenu što je u ovom slučaju bilo nedovoljno za bolji utisak i učinak. (jf)

Trnava - Neretva 0:3

Goričan - igralište Gaj. Gledatelja 50. Suci Veljačić. Strijelci: 0:1 Herceg (4), 0:2 Čuljak (27), 0:3 Herceg (66)

Trnava: Herman, Trstenjak (46. Dragović), Markan, Klarić, Gašparić, Požgaj, Ciglarić, Nagy, Videc, Radmanović (71. Bohnec), Bregar

Novi poraz nogometašica Trnave koji su i u ovoj utakmici ponovo bile desetkovane zbog ozljeda. Gošće su u prvih pola sata iskoristile pogreške domaće obrane te ostvarile dva pogotka prednosti. U nastavku domaće su se pokušale vratiti u utakmicu, imale nekoliko odličnih prilika koje nisu realizirale da bi gošće preko najbolje igračice utakmice Herceg u 66. minuti potvrdile pobjedu. (zp)

Ostali rezultati: Agram - Pregrada 9:0, Rijeka - Marjan 3:0, Osijek - Viktorija 12:0.

1. Split 4 4 0 0 25:1 12

2. Neretva 5 3 1 1 12:10 10

3. Osijek 3 3 0 0 38:0 9

4. Pregrada 4 3 0 1 9:15 9

5. Agram 4 2 0 2 16:14 6

6. Katarina 4 2 0 2 5:8 6

7. Rijeka 3 1 1 1 4:8 4

8. Viktorija 4 1 0 3 4:12 3