Nogomet 03.06.2019. 08:28. Zadnja izmjena: 03.06.2019. 08:28.

Graničar/Vidovčan - Međimurje

Finalna utakmica Kupa- juniori: Pregršt golova i bez pobjednika u prvoj utakmici

GRANIČAR/VIDOVČAN – MEĐIMURJE 3:3

• Kotoriba – Sportski park. Gledatelja: 150. Sudac: Marko Fleten (Prelog), pomoćnici Rudolf Čižmešija i Morano Vlah. Strijelci: 1:0 Čmrlec (14-11 m), 1:1 Rališ (18), 2:1 M. Matotek (24), 3:1 Čmrlec (44), 3:2 R. Dežđek 52- 11 m), 3:3 Vurušić (76).

Graničar/Vidovčan: Mirić, Omazić (76. Matoš), Pintarić, Lukša, Radmanić, Miser, Posavec, Strbad, V. Matotek, M. Matotek, Čmrlec. Trener Darko Čmrlec.

Međimurje: Hatlek, Varga, Gelo (48. Panić-Levak), Novak, Posedi (68. Petković), Heric, Bacinger (76. Skitarelić), Farkaš, D. Dežđek (52. R. Dežđek), Lukovnjak (52. Vurušić), Rališ. Trener Neven Bujanić.

U Kotoribi juniori Graničara/Vidovčana i Međimurja odigrali su uzbudljivu i zanimljivu utakmicu s puno lijepih akcija i pogodaka, s dva kaznena udarca po jedan za svaku ekipu, koja je na kraju završila bez pobjednika. U prvom poluvremenu domaći su svoju inicijativu okrunili s dva pogotka prednosti, dok su u drugom poluvremenu gosti ipak stigli rezultatski minus tako da će se o pobjedniku Kupa odlučivati u Čakovcu.

Put do finala mladi nogometaši Graničara/Vidovčana ostvarili su pobjedom nad vršnjacima iz Nogometne škole Sveti Martin 3:1, dok su mladi igrači Međimurja bili još uvjerljiviji, pobijedivši u Murskom Središću juniore Rudara s čak 8:1.

Finale juniorskog Kupa između NŠ Međimurje/Čakovca i NŠ Graničar/Vidovčan trebalo se igrati u srijedu, 29. svibnja, no utakmica je zbog loših vremenskih prilika odgođena. Novi termin odigravanja je srijeda, 5. lipanj u 19,30 sati na SRC Mladost Čakovec.