Nogomet 14.03.2016. 12:16. Zadnja izmjena: 15.03.2016. 12:40.

Prva liga nogometašica

Gostovanje čakovečkih nogometašica u Slavonskom Brodu završilo neuspješno

VIKTORIJA – KATARINA ZRINSKI 3:1 (1:1)

SLAVONSKI BROD – gradski stadion. Gledatelja: 100. Sudac: Alen Dobraš (Slavonski Brod). Strijelci: 0:1 Đula (4), 1:1 Tulić (38), 2:1 Katunar (65), 3:1 Katunar (70).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Mikulaj, Kušteljega, Krog, Vurušić (65. Kolarić), Kelemen (40.Perčić), Kovačić, Zadravec, Sirotković, Đula, Brežni. Trener: Mladen Kuček.

Gostovanje Čakovčanki u Slavonskom Brodu neuspješno je završilo. Rano su došle u vodstvo, već u 4. minuti preko Đule, dobro su igrale veći dio prvog poluvremena, domaće su izjednačile rezultat u finišu istoga. U drugom poluvremenu Čakovčanke kao da su „stale“, a i mnogo bolja igra domaćih „začinjena“ je s dva pogotka ponajbolje igračice na terenu, Katunar. Iz redova čakovečkog sastava velike primjedbe za suđenje koje, unatoč tome, nije glavni razlog poraza.

U srijedu (16.ožujka) u 15,30 sati Čakovčanke u Mihovljanu igraju zaostali susret 1. prvenstvenog kola s ekipom Dinama Zagreb, a u subotu su domaćini Agramu Zagreb.