Nogomet 14.11.2019. 08:08. Zadnja izmjena: 14.11.2019. 08:08.

Nogomet

HNL Mladi centar: Kadetkinje i pionirke

HRVATSKA NOGOMETNA LIGA - MLADI – CENTAR  - KADETKINJE: I dalje uvjerljive

Sastav kadetkinja Nogometne škole Međimurje/Čakovec i dalje igra vrlo uvjerljivo. To je dokazano na gostovanju u Odri gdje su domaći istoimeni sastav porazile sa čak 15:0.  Već nakon prvog poluvremena Čakovčanke su vodile 7:0, u drugom poluvremenu taj je rezultat „podebljan“ na konačnih +15. Trener Robert Katanec na ovoj je utakmici vodio sljedeći sastav: Hatlek, Bister,Blažon, Mikulić, Damjanović, Varga, Puljić, Vizinger, Šantek,Sedmak, Blagus, a igrale su još i: Lukman, Vlašić, Kelkedi i Presečki. Pogotke su postigle Damjanović 5, Bister, Vizinger i Blagus po 2, Šantek, Sedmak, Presečki po 1, a zabilježen je i autogol domaćih igračica.

MLADI CENTAR – PIONIRKE: Čak 16 golova pionirki

I  pionirke Nogometne škole Međimurje/Čakovec bile su  efikasne. U Đurđevcu su odličnom igrom i s iznimno visokih 16 :0  pobijedile vršnjakinje tamošnjeg Graničara i najavile daljnje uspjehe. Pod vodstvom trenera Brune Matoteka igrao je sljedeći sastav:Bartolić, Murk, Tkalčec, Kuzmić, Županić, Čurin, Rogina, A. Horvat, L. Zorković, S. Zorković, a još su igrale i: Tota, Veselko, D. Horvat, Medved, Galina i Pokrivač. Golove su postigle: Čurin - 5, Županić i Kuzmić po 3, Tkalčec 2, L. Zorković, S. Zorković i Rogina po 1.