Nogomet 15.08.2020. 08:31. Zadnja izmjena: 15.08.2020. 08:31.

Sutkinja: Sabina Bolić (Zagreb).

Strijelkinja 0:1 Bulum (50).

KATARINA ZRINSKI: Samardžija, Klarić, Bačar, Cicijelj, Goričanec (77. Petak), Vurušić, Bakač, Škvorc, Horvat, Nagy, Mendaš (77. Pecek). Trener Neven Kreslin.

NERETVA: Kešina, Musulin, Sušak, Matić, Dedaj, Borovec, Bulum, Mandić, Jurković, Bokšić, Milinović. Trener Duško Mijoč. Crveni karton - Mandaić (84).

Kad je najviše trebalo na utakmici na kojoj su mogle osigurati opstanak, nakon četiri uzastopne pobjede, na domaćem terenu, domaće igračice su poražene. U prvih 45 minuta uz više inicijative Cicijeljeva je u 34. minuti propustila postići vodeći pogodak. Međutim, pogodak koji je odlučio o pobjedniku postigla je Bulum u 50. minuti. U 80. minuti veliku priliku za izjednačenje nije iskoristila Matea Pecek.

Ipak pobjeda

U Novom Golubovcu u nedjelju, 9. kolovoza ipak pobjeda Čakovčanki nad igračicama Lepoglave 2:0 kojom su osigurale prvoligaški status. Najbolja je bila Cicijelj te s dva pogotka riješila opstanak u ligi.