Nogomet 23.09.2020. 21:44. Zadnja izmjena: 23.09.2020. 21:48.

• Sudac Vlatko Mlinarić (Sisak)
  • Strijelci: 1:0 Igrec (18 – 11 m), 1:1 Amoateng (48.)
  • MEĐIMURJE: Jesenović, Palić, Hranilović, Glavina, Vidović (58. Jakupak), Brcković, Radošević, Hajdinjak (46. Havelka), Mamić (70. Đurak), Mijić (58. Atanasković, 73. Vuk), Igrec. Trener Goran Vincetić
  • HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Šubarić, Rubić (82. Martinez), Gilbo, Habib (65. Ilić), Majstorović, Pasariček, Horvat (46. Stjepanović), Crnčević (65. Zoungrana), Tipurić, Valent, Perić (46. Amoateng). Trener Boris Perković.

Derbi susret dvije neporažene momčadi završen je neriješeno. Igralo se vrlo borbeno i otvoreno s obje strane svih 90 minuta. Već u 18. minuti domaći su poveli, Igrec je uspješno realizirao udarac s 11 metara nakon što je Majstorović igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Do kraja poluvremena u 33. minuti nakon udarca iz kuta, Mamić je pucao kraj gola, a ista situacija i u 45. minuti, ovaj puta pokraj gola je pucao Hranilović. Početkom drugog poluvremena gosti su izjednačili rezultat. Amoateng se u gužvi nakon ubacivanja pred domaći gol najbolje snašao i poentirao. U 56. minuti nakon ubačaja Palića, Havelka je glavom iz dobre pozicije pucao pokraj gola, a na ubacivanje Glavine u 80. minuti Hranilović je malo zakasnio, dok na suprotnoj strani veliku priliku za vodeći pogodak nije iskoristio Stjepanović. Minutu pred kraj susreta, pobjedu je mogao osigurati Stjepanović, bio je sam pred golom, no nije iskoristio priliku - čakovečki vratar ponovo je odlično intervenirao.

OSIJEK II – MEĐIMURJE 6:0

• OSIJEK - Gradski stadion. Gledatelja: 200.
  • Sudac: Ivan Čužić (V. Gorica)
  • Strijelci: 1:0 Sekulić (14.), 2:0 Todorov (20.), 3:0 Todorov (23.), 4:0 Beljo (42.), 5:0 Sekulić (59.), 6:0 Beljo (80.)
  • OSIJEK II: Barešić, Benić (74. Stramput), Kuprešak (74. Karamatić), Barišić, Gačić, Todorov (46. Matković), Magdić (64. Almeida), Ljubić (46. Prpić), Babin, Sekulić, Beljo. Trener Igor Tolić
  • MEĐIMURJE: Jesenović, Hranilović, Palić, Knezović (37. Glavina), Brcković, Hajdinjak (37. Havelka), Radošević (37. Đurak), Marcijuš, Mijić (46. Igrec), Mamić, Jakupak (37. Vidović). Trener Goran Vincetić.

Čakovčani su s pritajenim optimizmom dan ranije otputovali u Osijek s osnovnim ciljem ostati i dalje neporaženi. Vratili su se međutim kući vrlo uvjerljivo poraženi, to im je prvi prvenstveni poraz, poraz koji ovakvim rezultatom nisu predviđali ni najveći pesimisti. Ukratko, domaći su lakše od očekivanja došli do uvjerljive pobjede, Čakovčanima ostaje nadati se boljem rezultatu u subotu (19 sati SRC Mladost) kada ovaj puta pred gledateljima ugošćuju ekipu Junaka Sinj.