Nogomet 23.03.2017. 10:27. Zadnja izmjena: 23.03.2017. 10:29.

European juniors league

Juniori i kadeti čakovečkog Međimurja bolji od mađarskog Zalaegersega

Juniori i kadeti čakovečkog Međimurja i dalje su uspješni u susretima European juniors league natjecanja mladih Austrije, Mađarske, Slovenije i Hrvatske. Ovaj su puta bili uspješni, posebno raspoloženi i efikasni s vršnjacima mađarskog Zalaegersega.

Kadeti su boljom, igrom u 2. poluvremenu zabilježili uspjeh. Prvi su dio susreta gubili 1:0, imali i u tom periodu dvije, tri neiskorištene prilike, sve su to međutim nadoknadili u drugom poluvremenu i s tri pogotka riješili pitanje zasluženog pobjednika.

Juniori pak su mađarske vršnjake igrom i efikasnošću „pomeli“. Posebno se to nakon vodstva 2:1 poslije prvih 45 minuta, odnosi na drugo poluvrijeme kada su nizali lijepe akcije, prilike za pogodak te su postigli ukupno čak pet pogotka. Valja posebno istaknuti peti pogodak koji je postigao Deglin nakon neobranjivog i preciznog udarca s dvadesetak metara, a i ostali su postignuti nakon lijepih i „izrađenih“ akcija.