Nogomet 21.10.2020. 22:58. Zadnja izmjena: 21.10.2020. 22:59.

Nogomet

KUP MNS: Očekivana pobjeda Međimurja

POLET (P) – MEĐIMURJE 0:3

PRIBISLAVEC  – Igralište Poleta. Gledatelja: 150. Sudac. Dominik Horvat (Vučetinec). Strijelci:0:1 Mijić (44), 0:2 Brcković (61), 0:3 Hranilović (86).

POLET: Vibovec (80. N. Kamenić), Višnjić, Gelo, Bujas, Munđar, Bašek, Ladić (70. Vuković),Palfi (67.Varga), D. Kamenić, Deglin, Da Costa (3.Jalušić). Trener: Krešimir Šenji.

MEĐIMURJE: Jesenović, Jukić, Mijić (74. Hranilović), Čovo, Hajdinjak (60.Zanjko), Hairlaković, Gogić, Plaznik, Svetić (79.Havelka), Lovrić, Golubić (60.Brcković). Trener: Goran Vincetić.

Nekompletni sastav čakovečkog drugoligaša teže od očekivanja došao je do pobjede, domaći su tijekom cijelog susreta igrali dobro i isto tako im dobro parirali. Krajem prvog poluvremena Mijić je postigao vodeći pogodak, sredinom i krajem drugog poluvremena Brcković i Hranilović s dva pogotka potvrdili su  pobjedu. Domaći su tijekom susreta jednom pogodili prečku, a jednom stativu i nisu razočarali. Utakmica je za oba sastava bila dobra uvertira pred utakmice koje ih čekaju u daljnjem tijeku prvenstva.