Nogomet 03.10.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

KUP UTAKMICE 1/8

HAJDUK VINDIJA  0

TRNAVA 5

Štrukovec Igralište NK Hajduk. Gledatelja 100. Sudac: Božidar Kolarić (NSR). Pomoćnici: Horvat i Hergotić.

STRIJELCI: 0:1 S. Jakšić (4), 0:2 Markušić (8), 0:3 Štrok (37), 0:4 Markušić (48), 0:5 Blažek (83).

HAJDUK VINDIJA: Novak, Hrženjak, Žganec, Jurović (od 60. Radiković), Hrženjak (od 68. Perišić), M. Debelec, Šardi, G. Debelec, Kodba, Mađarić, Kovačić. Trener: Dominik Horvat.

TRNAVA: Marčec, Markušić, Gudlin (od 46. Pintar), Klarić (od 46. I. Jakšić), Špoljar, Farkaš,  Markušić, S. Jakšić (od 55. Malek), Magdalenić (od 53. Hošnjak), Baksa (od 53. Blažek), Štrok. Trener: Petar Medvar.

Bez većih problema uvjerlivo nogometaši Trnave ostvarili su pobjedu u Štrukovcu protiv Hajduka Vindije. Već u prvih desetak minuta S. Jakšić i Markušić su postigli pogotke dok je Štrok u 37. minuti goste na odmor odveo sa vodstvom od 0:3. U nastavku Markušić i Blažek postižu pogotke za konačnih 0:5.

MLADOST/P 7

BRATSTVO 1

Palinovec, igralište Trate. Gledatelja 100. Sudac: Dario Bubek (Pribislavec). Pomočnici: Kraljić i Žganec.

STRIJELCI: 1:0 Talan (3), 2:0 Talan (5), 2:1 Bogomolec (34), 3:1 Zlatarek (39-aut) 4:1 Talan  (44), 5:1 Vadlja (54), 6:1 Kolarić (65), 7:1 Šegović (79).

Mladost: Sokač, Kovačić (od67. Tkalec), Novak (od 62. Kolarić), Cirkvenčić, Križaić, Balenović, Možek (od 46. Špoljar), Pasler, Mlinarec (od 46. Mučić), Vadlja, Talan (od 71. Šegović). Trener: Darko Lončarić.

Bratstvo: F. Posavec, Zlatarek, N. Posavec, Šoltić (od 46. F. Vabec), Novak (od 56. Bujan), Kocjan, Vlahov, Bogomolec, N. Horvat, F. Horvat ,D. Vabec. Trener: Danijel Novak

Odlična igra domaćih donijela je i visoku pobjedu protiv Bratstva. Posebno je na utakmici bio raspoložen Nikola Talan koji je postigao tri pogotka.

NEDELIŠĆE 3

POLET/P 1

NEDELIŠĆE Stadion Trate. Gledatelja 300. Sudac: Marin Horvat (Šenkovec). Pomoćnici: M. Horvat i Šuplika.

STRIJELCI: 1:0 Jagec (20,11m), 1:1 Vuković (30), 2:1 Jagec (65), 3:1 Kosir (75)

NK Nedelišće:  Košir, N. Pintarić,  Vručina,  Kosir (od 90.  Varga),  Jagec,  Marčec (od 55. Vizinger),  Topolnjak,  Nježić,  Mesarić,  Međumurac (od 81. T. Pintarić), Vuk. Trener: Damir Maretić.

NK Polet: Vibovec, N. Bašek,  Horvat, D.  Bašek, Vibovec (od 88. Krištofić),  Posavec,  Vuković (od 75. Ujlaki), Lisjak, Gajnik,  Palfi, Toplek. Trener: Dejan Magdalenić.

Susret dviju ekipa  koje su u susret ušle sa čak sedam uzastopnih pobjeda u prvenstvu i impresivnim omjerom postignutih i primljenih pogodaka donio je odličnu nogometnu predstavu koja je završila pobjedom domaćina.. Prije početka utakmice upriličena je mala svečanost prilikom koje je predsjednik NK Nedelišće Ivica Mihalić prigodnim poklonom zahvalio Draganu Vibovcu, trenutno igraču Poleta, na bogatih 10 godina koje je proveo u Nedelišću dok ga je 300 gledatelja nagradilo gromoglasnim pljeskom. Na početku utakmice domaćin je prijetio dok su gosti uzvraćali preko brzih kontri i takva jedna urodila je plodom i pogotkom Palfija kojeg je postigao Palfi ali kojeg je sudac na intervenciju pomoćnika poništio. Ova odluka donijela je buru negodovanja gostujućih igrača i navijača a još se ona nije stišala da bi da bi u 20. minuti  minuti u kaznenom prostoru je napravljen prekršaj nad Marčecom, a glavni sudac Marin Horvat uz veliko negodovanje gostiju pokazuje na bijelu točku. Koju u vodstvo od 1:0. Deset minuta kasnije Polet izjednačuju pogotkom Vukovića i s 1:1 se odlazi na odmor. U nastavku utakmice u 65. minutu, za Nedelišće je dosuđen slobodni udarac na oko 20 metara od gola, a Jagec prekrasnim pogotkom dovodi domaćina u novo vodsvo. Pitanje pobjednika riješeno je u  75. minuti kada je Kosir postigao pogodak za konačnih 3:1 u korist domaćina.