Nogomet 28.07.2019. 13:42. Zadnja izmjena: 28.07.2019. 13:42.

Gornji Mihaljevec

Malonogometni turnir Petica 2019.: Nevrijeme prekinulo finalno razigravanje

U Gornjem Mihaljevcu, na terenima NK-a Jedinstvo, nedavno je održan malonogometni turnir za mlađe uzraste Škole nogometa Petica.

Na turniru je sudjelovalo ukupno 16 ekipa u četiri uzrasne kategorije U-7, U-10, U-12 i U-14. U prijepodnevnom dijelu odigrane su utakmice za kategorije U-7 i U-12 gdje su u kategoriji U-7 prvo mjesto osvojili gosti iz ŠN Međimurec/Sloboda, dok je domaća ekipa ŠN Petice zauzela treće mjesto. U kategoriji U-12 slavila je ekipa NC Sv. Đurđ, dok su domaćini ŠN Petica osvojili drugo mjesto.

U poslijepodnevnom dijelu odigrane su kategorije U-10 i U-14, nakon odigranog regularnog dijela, razigravanje nije održano i turnir je prekinut zbog izrazito lošeg vremena, te su uzeti u obzir rezultati prvog dijela natjecanja. Tako je u kategoriji U-10 prvo mjesto osvojila ŠN Sveti Juraj na Bregu, dok su domaćini zauzeli drugo mjesto, a u kategoriji U-14 slavila je ekipa Apostoli, dok su domaćini ŠN Petica zauzeli treće mjesto, javljaju nam iz Škole nogometa Petica.