Nogomet 10.05.2017. 08:35. Zadnja izmjena: 10.05.2017. 08:36.

III. HNL-ISTOK

Marsonia protiv borbenih nogometaša Međimurja nije imala šanse

MEĐIMURJE 2

MARSONIA   0

Čakovec - stadion Mladosti. Gledatelja: 150. Sudac Armin Gadžo (Bjelovar). Strijelci: 1:0 K. Težak (34), 2:0 Režić (67).

Međimurje: Šafarić, Munivrana, Šimunić, Branilović, Režić, Hranilović, K. Težak (89. Deglin), Erić,  Oštrek (90. M. Težak), Mesarić, Slunjski (85. Sabol). Trener Mario Kovačević

Čakovčanci su pobijedili Marsoniju čiji su igrači dobro igrali u polju, pomalo preoštro ponekad i grubo, no bez konkretne završnice. Domaći pak su i ovaj put igrali brzo, borbeno, imali inicijativu i zasluženo slavili, šteta da nisu iskoristili još poneku od niza prilika. Prvu nije iskoristio Mesarić u 14. minuti, iza toga u prilici u 26. minuti bio je i Oštrek, sve je u 34. minuti popravio Karlo Težak kada je na odlično dodavanje Šimunića bio na pravom mjestu i loptu pospremio iza Memovića. U 37. minuti Režić je dobro izveo slobodan udarac, lopta je „prohujala“ malo kraj stative. U drugom dijelu susreta i dalje inicijativa i prilike domaćih i dobre obrane gostujućeg vratara Memaovića. Nije uspio spriječiti domaće u 67. minuti kada je nakon udarca iz kuta upućenog od Slunjskog Režić udarcem glavom bio siguran i precizan za 2:0 vodstvo. Gosti ni u drugom dijelu susreta nisu bili opasni i nisu imali prilike ugroziti nezaposlenog Šafarića.

Ostali rezultati - 25. kolo: Višnjevac - Belišće 1:2, Mladost - BSK 3:1, Croatia Đakovo - Slavija 2:1, Vukovar 1991 - Varaždin 3:1, Osijek - Bedem 3:1, Slavonija - Koprivnica 2:0, odigrano: Marsonia - Bjelovar 3:0;  26. kolo: Belišće - Oriolik 2:0, Bjelovar - Slavonija 5:0, Koprivnica - Osijek igra se 8.6., Bedem - Vukovar 1991 5:3, Varaždin - Croatia Đakovo 1:0, Slavija - Mladost 4:1, BSK - Višnjevac 12:2.

PAROVI 27. KOLA (subota/nedjelja, 17 sati): BSK - Belišće, Višnjevac - Slavija, Mladost - Varaždin, Croatia Đakovo - Bedem, Vukovar 1991 - Koprivnica, Osijek - Bjelovar, subota-Slavonija - Međimurje, Marsonia - Oriolik.