Nogomet 09.08.2019. 08:54. Zadnja izmjena: 09.08.2019. 08:57.

Pripreme

Međimurje i Varteks odigrali prijateljsku nogometnu utakmicu

MEĐIMURJE – VARTEKS 2:0 (1:0)

SAVSKA VES – Igralište Bratstva – Gledatelja: 100. Sudac: ,Patrik Kolarić (Strahoninec). Pomoćnici: Zobec i Šupljika. Strijelci: 1:0 Ikić (6 – 11 m), 2:0 Patafta (89)

MEĐIMURJE: Koprić, Hudeček, Novoselec, Knezović, Vidović, Zanjko, Hranilović, Ivančić, Ikić, Marić, Šimičić (još su igrali:.Dodlek, Zeljko, Bacinger, Lesar, Patafta, Brcković,Hlišć, Hajdinjak, Ceraj, Rališ, Dežđek, Cimerman i Lukovnjak). Trener: Matija Kristić.

Nezanimljiv susret s kojeg će se pamtiti zaslužena pobjeda domaćih koji su rano došli u vodstvo nakon što su gosti nepotrebno skrivili kazneni udarac. Gosti su se tijekom cijelog susreta aktivno branili i prijetili iz kontri. U 34. minuti imali su veliku priliku (Skoliber) poravnati ishod, a drugih prilika do kraja susreta nisu imali.

U drugom poluvremenu mnogo izmjena kod oba sastava i efektni pogodak Patafte u minuti pred kraj susreta.