Nogomet 20.02.2017. 12:57. Zadnja izmjena: 20.02.2017. 13:00.

Međimurje pobijedilo Bjelovar u prijateljskoj nogometnoj utakmici

MEĐIMURJE – BJELOVAR 5:0 (4:0)

ČAKOVEC– Stadion Mladosti. Gledatelja: 50. Sudac: Kolarić. Pomoćnici: Zobec i Velđi (svi Čakovec). Strijelci: 1:0 Mesarić (4), 2:0 Kovačević (10 – autogol), 3:0 Hranilović (17), 4:0 K. Težak (44), 5:0 Munivrana (53).

MEĐIMURJE:Šafarić, Kristić, Režić, P. Šimunić, Munivrana, K. Težak, Erić, Slunjski, Mesarić, Pajić, Hranilović (još su igrali: Žvorc, Kirić, Dežđek, Radeljić, M. Težak, Pintarić, J. Šimunić). Trener: Mario Kovačević.

Da su nogometaši Međimurja dobro pripremljeni i motivirani najbolje su se u to uvjerili nogometaši Bjelovara. Već nakon 17. minute Čakovčani su imali uvjerljivo 4:0 vodstvo. Prvi je pogodak postigao Mesarić nakon samo dva točna dodavanja, drugi si je nespretnom intervencijom „zabio“ gostujući vratar Kovačević, a treći i četvrti postigli su nakon dobrih kombinacija vrlo efektnim udarcima Hranilović i Karlo Težak.

Početkom drugog poluvremena Munivrana je postigao i peti pogodak, prije toga Režić je dobrim udarcem pogodio stativu, u 56. minuti Erić nije iskoristio još jednu izglednu priliku, a onda mnogo izmjena u oba sastava, no i dalje inicijativa Čakovčana i na kraju njihova vrlo uvjerljiva pobjeda. Gosti iz Bjelovara u prvom su poluvremenu jednom opasno ugrozili sigurnog Šafarića, a u drugom je poluvremenu jedan njihov rijetki i opasni napad spriječio efektnom intervencijom Žvorc. Tijekom posljednjeg tjedna pred početak drugog dijela prvenstva Čakovčani imaju u subotu 25. veljače „generalku“ s Tehničarom Cvetkovec (SRC Mladost 14,30 sati).